Są oburzeni na Joannę Krupę. Jak mogła TO zrobić swojej córce?

Joanna Krupa (44 l.) jest mamą Ashy-Leigh Nunes. Dziewczynka wkrótce skończy 4 latka, bo urodziła się 2 listopada 2019 roku.

Modelka chętnie dzieli się scenkami z życia prywatnego i właśnie pokazała, jak mała Asha w kaloszach i z parasolem, bawi się w deszczu. Nagranie jednak wywołało oburzenie wielu kobiet. Dlaczego?

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

Jak można się domyślać, Joanna Krupa chciała pokazać dziecięcą radość z deszczu oraz to, że jej córeczka jest zwykłym dzieckiem, które skacze po kałużach.

Tymczasem tak zwane insta-matki, które są zawsze czujne, wypatrzyły, że Asha – o zgrozo! – ma na sobie pieluchę. Od razu stwierdziły też, że 4-latka powinna być już dawno odpieluchowana.

 

Wychowanie bezpieluchowe. Jak to zrobić?

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

Na szczęście większość osób uznała, że Asha jest urocza, a filmik zabawny. Wiele kobiet stanęło też w obronie Joanny Krupy:

 

Polki to by roczniaków już odpieluchowały xd, typowe nie znacie sytuacji to milczcie. Być może ta pieluszka była po nocy. Nocne odpieluchowanie może trwać bardzo długo

 

Piękny filmik i szczęśliwe dziecko! Ludzie są na prawdę śmieszni, myśląc ze mają JAKIEKOLWIEK prawo do dyktowania matce co,kiedy i jak.

 

Rety ludzie martwcie się o swoje majty, pampersy czy co tam nosicie. Moje dziecko starsze 2 lata i bez pieluchy od razu nawet w nocy a młodszy syn prawie 4 lata i nadal nie może załapać. To nie jest wina matki, to bardzo indywidualna kwestia a ocenianie nie pomaga.

 

Nagranie poniżej.

 

Michał Szpak całuje się z Beatą Kozidrak! Jak do tego doszło?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Komentarze