Syn Ewy Minge w szpitalu! Pogotowie nie przyjechało, pomimo zagrożenia życia!

Po śmierci Gabriela Seweryna, wiele osób zabrało głos w sprawie jego śmierci. Jedną z nich jest projektantka mody – Ewa Minge.

Przypomnijmy, że szyjący futra celebryta, znany z programu „Królowe Życia” zmarł 28 listopada 2023 roku. Tuż przed śmiercią sfilmował sytuację, w której on sam mówi, że się dusi, a niedaleko stoi karetka pogotowia [nagranie tutaj].

W sieci pojawiły się krytyczne, czy też nawet drwiące głosy. Część osób uznała za dziwne to, że tak źle czujący się Gabriel Seweryn, miał jeszcze siłę, by nagrywać całą sytuację.

Innego zdania jest Ewa Minge, której syn przeżył podobne zdarzenie.

 

https://www.instagram.com/eva_minge/

 

Jak podkreśliła projektantka:

 

…dramatyczne prześmiewcze komentarze w sieci, że nagrywał film i był on ważniejszy w takiej chwili od ratowania życia są przerażajace . Gdyby nie ten film nikt by sie nie dowiedział prawdy .

 

I dodała:

 

Nie ma żadnego wytłumaczenia dla zachowania pracowników pogotowia, które stało w oddali i czekało na policję. Mężczyzna ten nie tańczył z nożem a prawdopodobnie miał atak paniki spowodowany ciężkim bólem .

 

Minge, która jest mamą dwóch dorosłych synów (Gaspar Minge i Oskar Minge), przyznała, że jeden z nich miał bardzo podobną sytuację:

 

Zabieram głos, bo moj syn dwa lata temu także taksówką dotarł do szpitala po odmowie przyjazdu pogotowia i zaleceniu wzięcia aspiryny . W konsekwencji po wielogodzinnej operacji udało się lekarzom uratować mu życie, które było poważnie zagrożone.

 

Projektantka uznała też, że zbyt często etykietujemy ludzi i z tego powodu dochodzi do tragedii:

 

Bezdomny, to menel, chory to pijany lub naćpany a taki osobnik ,to śmieć . (…)

 

Nie zawsze branie tych substancji [alkohol, narkotyki – przyp. red.] jest spowodowane chęcią odlotowej zabawy. Często jest to konsekwencja walki ze stanami lękowymi, depresjami, nerwicami i innymi problemami natury psychicznej …bólem duszy. Pisze o tym, bo w komentarzach na temat śmierci tego człowieka i ten aspekt prześmiewczo się pojawia . A na koniec najgorsze jest to jak łatwo i lekko oceniamy cudze życie nie mając najmniejszego pojęcia jak ono wyglądało .

 

Internauci w pełni poparli Ewę Minge i przyznali, że jej słowa to bardzo mądry komentarz do tej tragedii.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Komentarze