Hołownia na WOŚP wystawił nietypowy przedmiot! „Ostrzegam, że…”

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, a obecnie trwają liczne licytacje przedmiotów czy usług, wystawionych przez osoby publiczne, gwiazdy i celebrytów.

W tym roku licytować można na przykład golfowy weekend w Marbelli z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską czy wspólny ziemniaczany posiłek z Zofią i Janem Pawłem z „1670”. Nie brak też ciekawych, oryginalnych przedmiotów, a kupić można nawet dom!

Natomiast Szymon Hołownia firmuje swoim nazwiskiem dwie aukcje. Jedna z nich to okulary, za pomocą których czyta Konstytucję i wzrusza się nad tym dokumentem. Drugi zaś jest bardzo nietypowy!

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/?hl=pl

 

Szymon Hołownia WOŚP

Przedmiot, jaki Marszałek Sejmu wystawił na aukcję ma charakter symboliczny, a nawet historyczny. Chodzi bowiem o barierki, jakie stały przed Sejmem. Obecnie są już one rozmontowane, ale jedną z nich można kupić w ramach aukcji WOŚP.

 

Pierwszą rzeczą, która wydarzyła się wkrótce po wyborach 15 października 2023 r. było ich spontaniczne rozmontowanie. Tym samym Sejm otworzył się DLA i NA obywateli. Postanowiłem więc wystawić na aukcję – jako symbol czasów słusznie minionych – jedną z tych barierek. W kolorze biało-czerwonym, opatrzoną certyfikatem autentyczności, noszącą ślady użytkowania 🙂

– podano w opisie aukcji na Allegro.

 

Ale do barierki Szymon Hołownia dodał jeszcze coś, przed czym zresztą „ostrzega”:

 

Ostrzegam, że barierka występuje w komplecie z obiadem w gabinecie Marszałka i zapraszam do licytacji! 🙂

 

Czyżby obiad z Marszałkiem miał się okazać tak straszny…?

 

Michał Żebrowski parodiuje Andrzeja Dudę. Mistrzostwo czy żenada? [VIDEO]

 

screen – /allegro.pl/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Komentarze