Trump komentuje zachowanie AGATY DUDY!

Wcześniej Duda, a teraz Trump – komentują zachowanie Agaty Kornhauser-Dudy podczas przywitania prezydenckiej pary z USA.

 

Prezydenci i media komentują, a filmik, na którym żona polskiego prezydenta zignorowała rękę Donalda Trumpa stał się hitem internetu. Agata Kornhauser-Duda postanowiła najpierw powitać Melanie Trump, dopiero przywitała się z Trumpem – tak sytuację opisują media, polski prezydent broni swojej żony na Twitterze, a co na ten temat sądzi prezydent Stanów Zjednoczonych? 

 

Donald Trump odniósł się nie tylko do zachowania Agaty Dudy, ale również do wpisu Andrzeja Dudy na ten temat, który skomentował zdarzenie na Twitterze pisząc: „Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę Pani oraz Pana Trumpa po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami”. 

 

„Będziemy walczyć z fake newsami razem z wami!” odpowiedział Donald Trump na swoim Twitterze. Jedni mówią, że Agata Duda zna się na dyplomacji, inni, że zachowanie było niestosowne i określają je mianem wpadki, ale jedno jest pewne, ten gest Agaty Dudy na długo zapadnie nam w pamięci.

źródło: twitter

fot.: screentwitter

kg

 

Komentarze