Uprawiali miłość na wieży widokowej. Niestety wszystko…

Do nietypowego zdarzenia doszło na wieży widokowej w miejscowości Świętno (gm. Wolsztyn) w województwie Wielkopolskim.

Dwie pary – niezależnie od siebie – uprawiały miłość na wieży widokowej będącej atrakcją turystyczną regionu. Niestety, albo nie wiedzieli, albo zignorowali fakt, że wszystko nagrywają kamery. Jak czytamy na stronie internetowej Wieża Wolsztyn:

 

…na wieży obserwacyjno – widokowej w Świętnie zostały zamontowane elementy monitoringu wizyjnego, pozwalające na monitoring środowiska i ograniczenie zagrożenia pożarowego lasów na terenach wokół wieży. Ponadto, zamontowane kamery będą dodatkowym elementem promującym walory turystyczne gminy Wolsztyn, umożliwiając użytkownikom internetu stały podgląd rozległego terenu w promieniu wielu kilometrów wokół wieży. Docelowo, obraz udostępniony będzie na stronach internetowych sołectwa Świętno, Państwowej Straży Pożarnej Wolsztyn, Ochotniczej Straży Pożarnej Kębłowo oraz Lasów Państwowych.

 

W piątek 24 lipca 2020 r. Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące tego, że nagrania z uniesień miłosnych trafiły do sieci. Obecnie sprawę bada Wolsztyńska Prokuratura Rejonowa.

 

Na stronie internetowej gminy Wolsztyn pojawił się komunikat Burmistrza – Wojciecha Lis:

 

Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie.

 

Przestępstwa dopuściła się osoba, która upubliczniała nagrania (zostały już usunięte z sieci), a wykroczenia pary uprawiające seks w miejscu publicznym i pod okiem kamer. Zgodnie z art. 140 Kodeksu Wykroczeń:

 

Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

 

Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności tych zdarzeń.

POLECAMY: Patryk Vega opowiedział, jak kręcono sceny łóżkowe! Antek robił to 10 razy bez Viagry (VIDEO 18+)

 

 

fot. youtube


Komentarze