Wieniawa zaczepiła nową dziewczynę Królikowskiego. Zobacz, jak zareagowała Joanna Opozda!

Antek Królikowski (31 l.) w latach 2017-2018 spotykał się z Julią Wieniawą (21 l.). Kolejną jego partnerką była Katarzyna Dąbrowska.

Teraz młody amant ma nową dziewczynę. Jest nią aktorka Joanna Opozda (32 l.). Związek Antka i Joasi spotkał się z krytyką internautów (zobacz TUTAJ). Fani uznali, że Królikowski zbyt często zmienia partnerki, za każdym razem obwieszczając wielką miłość.

 

Kilka dni temu Joanna Opozda zmieściła swoje zdjęcie w sukience z piórami. Ilustrowało ono wyjście na premierę filmu „Dolina Bogów”.

 

Opozda na premierze filmu – https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Na kreację Opozdy uwagę zwróciła była dziewczyna Antka – Julia Wieniawa.

Młoda aktorka na swoim instastory pokazała swoje zdjęcie w podobnej kreacji i napisała:

 

Fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek.

 

Jak zareagowała Joanna? W rozmowie z serwisem Plotek miała powiedzieć:

 

Jak już mówiłam wcześniej, nie interesuje się życiem Julki, nie wchodzę na jej media społecznościowe i totalnie nie wiem, jak się ubiera. Za to Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji?

 

 

Opozda, która ukończyła studia Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu pozwoliła sobie też na mały przytyk względem młodszej koleżanki:

 

Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką”. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a „stylówki” nie mają tam żadnego znaczenia.

 

Co na to internauci? Pod jednym z wpisów Joanny pojawiły się takie komentarze:

 

sporo uznanych aktorów nie ma studiów, po drugie pójście na studia w jej sytuacji byłoby kompletnie bez sensu, po trzecie dała pani wszystkim pretekst do kąśliwych komentarzy, bo pani ze studiami nie robi takiej kariery jak ona. Troszkę luzu, jej story wcale nie było jakies mega niekulturalne, ot, nieco kąśliwa zaczepka.

 

jest pani od niej 10 lat starsza, w jej wieku jeszcze zdarza się dziecinnie zachować

 

Pani Wieniawa się zachowała strasznie dziecinnie i myślę że Pani Asi chodziło o to żeby zająć się czymś innym, np ciągłym doszkalaniem a nie zaczepiać dziewczyny swojego byłego. absurd xd

 

Wygląda na to, ze wojenka Wieniawa kontora Opozda, nabiera rozpędu!

POLECAMY: Marina Łuczenko-Szczęsna w odpowiedzi na krytykę fanów wypięła ty**k! (VIDEO)

 

Komentarze