Zbagatelizowała ODCISK NA STOPIE! O mały włos, a STRACIŁABY ŻYCIE!

Zbagatelizowała ODCISK NA STOPIE! O mały włos, a STRACIŁABY ŻYCIE!

Odciski na stopach. Któż z nas ich nie doświadczył? Zwykle spowodowane są zbyt ciasnymi butami, w przypadku kobiet również butami na wysokich obcasach. Dzisiaj przedstawiamy historię Gemmy Downey, która zbagatelizowała otarcie na stopie! O mały włos, a kobieta straciłaby życie.

Niech jej opowieść stanie się dla was przestrogą! Gemma kupiła nowe buty, które zaczęły wżynać się w jej skórę.

 

Na początku buty obcierały mnie na piętach i przetarły skórę, tak, jakbym się skaleczyła. Wyglądało to tak, jakbym miała maleńki pęcherz. Nakleiłam plaster i nie sądziłam, że to coś poważnego, ale potem zauważyłam, że rana ma dziwny kolor. Od tej chwili mój stan zaczął się pogarszać – napisała w swoim wyznaniu Gemma.

Zobacz też: Piła ten napój przez miesiąc! Szybko pozbyła się nadmiaru kilogramów…

Jej stopa cała spuchła, a ból, który odczuwała Gemma był nie do zniesienia. Kobieta przechodziła pierwszą fazę sepsy. U kobiety pojawiły się następujące objawy: gorączka, wymioty, ból głowy, bóle stawów czy drgawki.

 

Czułam ból w całym ciele, w klatce piersiowej, miałam problemy z oddychaniem. Wiedziałam, że coś jest bardzo nie tak. Okazało się, że mam bardzo wysokie tętno, a moje ciśnienie jest bardzo niskie. Jednocześnie miałam gorączkę. Lekarze powiedzieli mi, że miałam wiele szczęścia, bo sepsa może być śmiertelna. 

Na szczęście Gemma dostała od specjalistów odpowiednie leki i podjęła się hospitalizacji. Przez kolejne 3 miesiące zmuszona jest nosić wyłącznie japonki.

Nigdy nie bagatelizujcie choćby drobnych otarć na stopach!

Źródło: Facebook

 

 



Komentarze