Żenujące zachowanie prowadzących DDTVN. Jak mogły to zrobić z jajkami???

W poniedziałek wielkanocny w programie „Dzień Dobry TVN” prowadzące postanowiły przeprowadzić pewien eksperyment.

Do swojego testu Sandra Hajduk i Anna Senkara użyły jajek, widzowie jednak byli zniesmaczeni tym, co prowadzące zrobiły z jajami. Oto szczegóły!

 

senkara, hajduk
https://www.instagram.com/dziendobrytvn/

 

Pod nagraniem eksperymentu z jajkami pojawiło się wiele, pełnych oburzenia komentarzy:

 

Pytanie do TVN i osoby, która to wymyśla- bo to zapewne jakaś osoba, a nie robot za tym czymś stoi- Czy to jest normalne, aby marnować jajka na taki eksperyment? Naprawdę już nie macie pomysłów na przykucie uwagi?😢

 

Serio? Ile mamy glodnych ludzi, a Wy robicie eksperymenty na jedzeniu? Większego gówna dawno nie widziałam. Wstyd

 

W głowach się przewraca tym pseudo prowadzącym… Nie jeden bezdomny chciałby zjeść te jajka a TVNik takie bzdury pokazuje

 

Wstyd. A prowadzące chyba rozumu nie mają, jak Wam powiedzą zjedz kupe na wizji to też zjecie? Dno. Już wole Starszą Panja Dowbor oglądać na TVP2. Powinniście przeprosić za marnowanie jedzenia.

– pisali widzowie.

 

Wspomniany eksperyment dotyczył stawania na jajkach. Prowadzące miały do dyspozycji dwie wytłoczki jajek i powinny stanąć na jajach w taki sposób, by te nie pękły.

Niestety test z udziałem Anny Senkara się nie powiódł i prowadząca rozbiła jaja. Lepiej poszło jej koleżance, której udało się ustać na jajkach bez ich rozbicia.

 

Jak podano na stronie „Dzień Dobry TVN”, zadanie z jajkami dla prowadzących program, przygotował dr. inż. Adam Mirek. Najwyraźniej jednak, pomysł nie przypadł do gustu widzom… Nagranie poniżej.

 

Szalony Karol nie żyje. Tiktoker miał zaledwie 28 lat.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Komentarze