Szalony Karol nie żyje. Tiktoker miał zaledwie 28 lat.

Szalony Karol czyli Karol Pęciak z Gryfina prowadził popularny profil na TikToku, gdzie miał aż 440 tysięcy obserwujących.

Jak poinformował lokalny serwis gryfinska.pl, mama tiktokera przekazała informację o śmierci Karola. Mężczyzna miał zaledwie 28 lat.

 

screen – https://www.tiktok.com/@szalony_karol

 

Karol Pęciak swoją przygodę z Tik Tokiem zaczął spontanicznie:

 

Pomysł na nagrywanie filmików był całkowicie spontaniczny, nagrałem jeden filmik, który zyskał popularność i tak zostało do dzisiaj. Mam bardzo dużo pomysłów, które wykorzystuję, aby tworzyć coś, co poprawia humor innym osobom, a szczególnie w dzisiejszych smutnych czasach.

– powiedział w Radiu Eska.

 

Jego filmiki faktycznie były „szalone”, a młody mężczyzna bardzo lubi wkręcać ludzi, w szczególności własną mamę. Jednak Szalony Karol od dziecka był poważnie chory i miał wszczepioną zastawkę serca.

 

…jak mamuśka była w ciąży, to były zapowiedzi, że urodzę się całkowicie zdeformowany albo wcale. Ginekolog dawał leki poronne, lecz pokochała mnie, jak już byłem w brzuchu i tego nie przyjmowała. Stwierdziła, że co ma być, to będzie i tak przyszedłem na świat. Cały, ale chory na serce. O chorobie serca dowiedziała, gdy miałem 3 lata.

– opowiadał.

 

Z powodu swojej choroby Szalony Karol musiał przyjmować leki, uważać, by się nie skaleczyć i unikać sportów, przy których mógłby się zranić.

 

Tragedia w Sandomierzu! 16-latka nie żyje! [AKTUALIZACJA]

 

Jak na razie nie podano okoliczności śmierci 28-latka. Jego mama przekazała jedynie informację o jego odejściu:

 

Mam bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy odszedł nasz syn Karol. Proszę o modlitwę

– podaje gryfinska.pl.

 

Poniżej ostatni filmik Karola, w którym w Niedzielę Palmową zamierzał poświęcić przygotowaną przez siebie „palmę seksu, alkoholu i biznesu”.

 

https://www.tiktok.com/@szalony_karol/video/7349972933936221472

 

Komentarze