6-łatkę ODŁĄCZYLI od aparatury. Jej ojca wyrzucili siłą! Jest NAGRANIE.

Dramat w szpitalu. 6-latka została odłączona od apartury. Jej ojca siłą wyruszono.

Kajdanki na rękach 59-letniego Rashida Abbasiego i wyrzucenie siłą. Ten dramat rozegrał się w szpitalu. Mężczyzna pragnął tylko spędzić ostatnie chwile ze swoją umierającą, 6-letnią córką. Lekarze wcześniej przekazali mu, że chcą odłączyć dziewczynkę od aparatury utrzymującej ją przy życiu.

59-letniego konsultanta medycznego siłą wyciągnięto z sali, w której leżała jego córeczka. Sytuację nagrała kamera zlokalizowana na mundurze funkcjonariusza policji. Rashid niemal 30-lat przepracował w brytyjskiej służbie zdrowia.

Do dramatu doszło w północnej Anglii. Nazwy szpitala nie podano z przyczyn obawy o bezpieczeństwo placówki. Kliknij „czytaj więcej” i zobacz nagranie…

Anglia. Dantejskie sceny w szpitalu. Ojciec nie mógł pożegnać się z umierającą córeczką. Wywleczono go siłą. Dziecko odłączono od aparatury.

Funkcjonariusze policji przybyli  na miejsce po tym, jak rodzice 6-latki zmagającej się z chorobą Niemanna-Picka, awanturowali się z pracownikami szpitala i lekarzami. Medycy sugerowali aby 6-latce pozwolić godnie umrzeć. Rodzice stanowczo nie zgodzili się na tę propozycję. Od dawna walczyli o jej życie.

Kiedy policja dotarła na miejsce funkcjonariuszka krzyknęła do Rashida, że mężczyzna „zachowuje się jak zwierzę”. Policja nie zgodziła siw nawet by wyjął z kieszeni lekarstwa, które musi przyjmować. 59-latka aresztowano.

Na nagraniu widać, jak brytyjscy lekarze potraktowali rodziców dziewczynki. Jej matka błagała aby okazać współczucie i zezwolić na spędzenie ostatnich chwil z córką. Chwilę później policjant założył Rashidowi kajdanki.Komentarze