Afera wokół brzucha LEWANDOWSKIEJ PO CIĄŻY – Zobacz jak tłumaczy się sama LEWANDOWSKA!

Umięśniony, płaski i jędrny brzuch zaledwie miesiąc po ciąży? To niemożliwe, nawet w przypadku Anny Lewandowskiej – zaczęli spekulować nie tylko fani, ale również portale plotkarskie.

 

Afera wokół brzucha Lewandowskiej po ciąży, a co na to sama Anna Lewandowska? Przypominamy, że już miesiąc po narodzinach Klary, Ania zamieściła zdjęcie swojego umięśnionego i płaskiego brzuszka. Z jednej strony pełni uznania fani, a z drugiej krytykujące tego typu zachowanie matki.

 

Zazdrość, podziw, napływ sił do działania i nie tylko – ile osób tyle reakcji. Internauci zarzucili trenerce, że publikacja zdjęcia wywoła kompleksy u wielu innych kobiet, mających problem z powrotem do formy po zakończeniu ciąży. Ania postanowiła wytłumaczyć, jak to możliwe, że tak szybko wróciła do formy.

 

Pamiętaj, że każde ciało jest inne, każda kobieta przechodzi ciążę inaczej. Niektóre kobiety niedługo po porodzie wyglądają szczupło, inne walczą ze zbędnymi kilogramami miesiącami. Pamietaj, że te pierwsze szybki powrót do formy zawdzięczają aktywności sportowej przed, w trakcie i po ciąży.

Jeśli wcześniej nie trenowałaś intensywnie przez lata, to nie wzoruj się na ciałach sportsmenek i trenerek. Obserwuj swoje postępy, nawet jeśli są niewielkie, notuj wyniki, obserwuj swoje ciało, a upragniona sylwetka przyjdzie szybciej, niż myślisz. – tłumaczy na swoim blogu Anna Lewandowska

 

źródło: blog

fot.: instagram

kg

 

Komentarze