Agata Rubik i Piotr Rubik mają już mieszkanie w USA. Podali datę wyprowadzki!

1 kwietnia 2023 r. na swoich profilach Agata Rubik i Piotr Rubik informowali o wyprowadzce do USA. Jednak fani pary sądzili, że jest to żart na prima aprilis.

Później jednak cała rodzina Rubików poleciała do USA i zaczęła zdradzać szczegóły swoich planów, które okazały się być jak najbardziej realne. Kiedy więc wyprowadzają się z Polski?

 

https://www.facebook.com/PiotrRubikMusic?locale=pl_PL

 

Agata Rubik i Piotr Rubik skorzystali z możliwości, jakie Amerykanie dają artystom. Łatwiej bowiem mogą uzyskać wizę, są tam też inne udogodnienia.

 

Kompozytor z rodziną do Miami przeprowadzić ma się już całkiem niedługo bo pod koniec lipca 2023 r. Ta data związana jest z początkiem szkoły dziewczynek. Helena będzie tu chodzić do liceum, a Ala do podstawówki. Naukę zaś zaczynają 17 sierpnia.

 

Rubikowie bez dzieci właśnie polecieli do Stanów, by szukać mieszkania do wynajęcia. Pol kilku dniach znaleźli odpowiednie lokum i Agata napisała:

 

Amerykańska przygoda nas wzywa. Wczoraj podpisaliśmy kontrakt na mieszkanie i załatwiliśmy wszystkie niezbędne rzeczy do przeprowadzki. Pod koniec miesiąca będziemy tu wszyscy razem. Jutro wracamy do Warszawy i przed nami wielkie pakowanie. Trzymajcie kciuki! ❤️

 

Pod tą informacją pojawiły się gratulacje, ale też i słowa zazdrości:

 

…takim wszędzie będzie dobrze, bo zaplecze na to pozwala… nie zazdroszczę, bo osobiście wolałabym życie na wsi blisko natury a nie betonowej i szklanej dzungli. Natomiast Pani Agacie zazdroszczę jedynie tego, że wiedzie wygodne i przyjemne życie u boku bogatego męża. Nic tylko zazdrościć wiecznych wakacji i wygód 🙂

– skomentowała jedna z internautek.

 

Też zazdrościcie Agacie Rubik?

 

Zobacz też:

Piotr Rubik z rodziną opuszcza Polskę. Oto szczegóły wyprowadzki do USA!

Komentarze