Partnerka Królikowskiego pochwaliła się sukcesem. „Dziękuję wszystkim dobrym duszyczkom”

Partnerka Antka Królikowskiego, Izabela, pochwaliła się sukcesem.  W sieci zamieściła znaczące podziękowania.

Antek Królikowski i Izabela Banaś zaczęli się spotykać prawdopodobnie pod koniec 2021 r. – w czasie, gdy aktor był świeżo poślubionym małżonkiem, a jego żona – Joanna Opozda była w ciąży.

Sprawa wyszła na jaw tuż przed narodzinami syna Antoniego i Joanny, czyli w lutym 2022 r. To wtedy aktor porzucił Opozdę i już nie ukrywał swojego związku z Izabelą.

Nowej partnerki nie pokazywał jednak na instagramie, bo i tak niemal każdy jego ruch, każdy post był bardzo mocno komentowany.

Dopiero niedawno aktor zaczął publikować zdjęcia ze swoją dziewczyną. Tymczasem teraz ona sama pochwaliła się sukcesem.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Jeszcze w 2022 roku mówiono, że Izabela jest prawniczką. Na jej profilu widnieje stanowisko pracy „Junior Associate” co oznacza współpracownika w kancelarii prawnej.

Najprawdopodobniej jednak partnerka Królikowskiego była wówczas w trakcie studiów, bo dopiero teraz pochwaliła się sukcesem.

 

„Od dziś jestem magistrem prawa! Mamo, Tato, Antku – kocham was bardzo i dziękuję, że jesteście, bo cudowniejszej rodziny nie mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję wszystkim dobrym duszyczkom, które trzymały za mnie kciuki. Myślę, że również osoby rzucające mi kłody przez ostatni rok, szczególnie zawodowo, zmobilizowały mnie i przyczyniły się do takiej determinacji, że zdałam obronę na 5” *

 

We wpisie uwagę zwraca postawienie Antka na równi z rodzicami oraz podziękowania – dla życzliwych oraz dla nieżyczliwych Izabeli osób.

 

>>>Michał Piróg „emanuje patologią”? Fanka ostro o jego stylizacji!

 

*cyt. za Jastrząb Post

Komentarze