Antek Królikowski zaskoczył! Zobacz CO robił ze swoją partnerką!

Od ponad roku Antek Królikowski kojarzony jest z wydarzeniami o negatywnym kontekście.

Od początku 2022 r. mamy tu udział w konflikcie rodziców Joanny Opozdy, następnie porzucenie żony, później pomysł na organizację walki Putina i Zełenskiego, a ostatnio konflikty z prawem, niepłacenie alimentów i jazdę samochodów pod wpływem środków odurzających.

Jednak ostatni weekend aktor spędził w zaskakujący sposób. Co takiego robił?

 

screen – https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Antoni Królikowski od czasu do czasu pokazywał, jak spędza swój wolny czas. Najczęściej było to kibicowanie, oglądanie filmów czy telewizji albo wypady na miasto. Jednak miniony weekend aktor ze swoją partnerką poświęcili na… wyciszenie!

 

Para wybrała się na Reset Festiwal. Wydarzenie zorganizowano na luksusowym campingu – Planeta Glamping  w Zalesiu Górnym, w pobliżu Warszawy.

W programie, poza obcowaniu z naturą i przebywaniu – mimo wszystko – w lesie, były warsztaty z tworzenia makram, wykład dotyczący olejków eterycznych czy grzybów terapeutycznych. Można też było ćwiczyć jogę w lesie czy wziąć udział w warsztacie „Moc Słów”.

 

Na nagraniu, jakie pokazał w sieci, Antek z Izabelą korzystają z jeszcze innej atrakcji, a mianowicie z akupresury. Para skorzystała z możliwości wypróbowania desek z gwoździami!

Deska Sadhu to inaczej deska ognia. Jest w nią wbite wiele gwoździków, a stojąc na desce można siłę nacisku skierować w dowolny punkt. Tego typu akupresura ma sprzyjać stymulowaniu organów wewnętrznych, relaksowi i przywracać siły.

 

Jak widać, Antonii z Izabelą postanowili spróbować czegoś nowego. Aktor stwierdził też, że ból był zaskakująco silny, a jednocześnie możliwy do wytrzymania.

 

 

Komentarze