Agnieszka KACZOROWSKA: „odzyskaliśmy swoją sypialnię”! Fani są oburzeni, bo…

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca 2019 r. została mamą małej Emilki. Teraz zszokowała swoich fanów.

27-letnia Agnieszka Kaczorowska to aktorka, tancerka i choreografka. Kaczorowską mogliśmy oglądać między innym w sześciu edycjach programu Taniec z Gwiazdami, gdzie Agnieszka była trenerką taneczną. Jako aktorka Kaczorowska jest najbardziej znana z roli Bożenki w serialu „Klan”, gdzie gra od 1999 roku.

Owoc miłości

W 2017 roku Agnieszka poznała Macieja Pelę – także tancerza i choreografa. Para wzięła ślub w 2018 r. a w dziewięć miesięcy później urodziła się Emilia Pela.

Od tej pory Kaczorowska często publikuje swoje zdjęcia z mężem i córeczką, dzieląc się różnymi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Odzyskana sypialnia

Jednak niedawne stwierdzenie aktorki i tancerki podzieliło jej fanów. Poszło o sypialnię i odseparowanie niespełna półrocznej córeczki od rodziców. Kaczorowska napisała:

„MY RODZICE odzyskaliśmy swoją sypialnię dzięki @zaklinaczkasnu [przyp red. Psycholog specjalizujący się tematyką snu dzieci]!❤️ Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas…hmm… radością…powodem do dumy…a przede wszystkim sukcesem caaaałej trójki.💪🏻 ”

Zobacz też: KLARA Lewandowska to „mała wojowniczka” – Na obozie Camp by Ann… (VIDEO)

Burza w sieci

Ten post Agnieszki Kaczorowskiej wzbudził skrajne emocje. Najpierw pojawiła się ostra krytyka:

„Tresować dziecko… Faktycznie powód do dumy 😂”

„Gdy to czytam, aż ciarki mi przechodzą. Dziecko to chyba w tych czasach wielki problem??? Nic piękniejszego tulić swoje dzieciątko w łóżku .”

„Ja rowniez wole spac ze swoimi dziecmi dopoki jest to mozliwe. Czas leci nie ublaganie. Moja cora ma 11 lat juz nie chce spac ze mna. Syn 9 lat jeszcze chce mnie miec przy sobie. A partner no coz z doskoku. Ale pamietajcie kobiety!!!! Partnerow, mezow, kochankow mozna millions. Dzieci zawsze beda nasze…”

Później jednak coraz więcej osób podzieliło pogląd Agnieszki na tego typu postępowanie z maluchem i pochwaliło za odwagę:

„Dziecko od początku powinno spać samo a rodzice powinni tylko czuwać nad spokojnym snem swojej pociechy! Bo prawda jest taka, że zdrowe i szczęśliwe dziecko budzi się tylko do jedzenia! 😍”

„Wow! Super gratulacje! Jak to zrobilaś? W sumie zrobiłyście? Podzielisz się wiedzą?”

„Mam nadzieje ze jesteście tak szczęśliwi jak widać „w sieci” jesteście realni, prawdziwi i autentyczni…uwielbiam na Was patrzeć, na dojrzałą, prawdziwą miłość i wypracowaną relacje… budujące ❤️”

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

fot. https://www.instagram.com/agakaczor/

Komentarze