Siostra Julii Wieniawy dołącza do obsady serialu „Przyjaciółki”. Zastąpi TĘ aktorkę!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek.

Pomimo młodego wieku (21 lat), Julia ma wiele osiągnięć, znalazł się także w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w Forbes Women. Zajęła tam czwarte miejsce.

 

Teraz na szerokie wody wypływa także młodsza siostra Julii, Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Ala miała okazję zagrać już w „Oko za oko”, „Na dobre i na złe” czy „Niani w wielkim mieście”. Teraz dołączyła do obsady popularnego serialu „Przyjaciółki” na antenie Polsatu.

 

Film opowiada o życiowych perypetiach czterech przyjaciółek granych przez Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską oraz Magdalenę Stużyńską. Serial emitowany jest od 2012 roku i ma średnią oglądalność około 1,5 miliona osób.

 

https://www.instagram.com/przyjaciolkipolsat/

 

Kogo zastąpi Alicja Wieniawa-Narkiewicz? Nastolatka zagra rolę Hani czyli serialowej córki Ingi (Małgorzata Socha). Ala zajmie więc miejsce dotychczasowej odtwórczyni tej roli – Poli Figurskiej, która postanowiła skupić się na nauce.

 

Małgorzata Socha i Pola Figurska – https://www.facebook.com/AgencjaAktorskaOPTA/

 

Jak informuje Radio Zet, Alicja miała obawy przed tym, jak zostanie przyjęta na planie. Na szczęście spotkało ją serdeczne powitanie:

 

Nie ukrywam, że wcielenie się w istniejącą już w serialu postać jest sporym wyzwaniem. Moje obawy wzbudzał również fakt, że dołączę do zgranej i pracującej ze sobą wiele lat ekipy. Czy mnie zaakceptują? Czy mnie polubią? Jednak od pierwszego dnia przyjęto mnie bardzo ciepło i wiedziałam już, że nie mam się czego obawiać!

 

Jak Alicja Wieniawa-Narkiewicz wypadła w nowej roli? Przekonamy się już jesienią!

ZOBACZ TEŻ: Pamiętasz Kasię z „13 posterunku”? Zobacz, CO stało się z córką Aleksandry Woźniak! (FOTO)Komentarze