Nieprzyjemna choroba Lewandowskiej! „mam nadzieję, że uda mi się uporać z…”

Anna Lewandowska uchodzi za okaz zdrowia, przyznała jednak, że cierpi na przewlekłą i bardzo uciążliwą chorobę. Co więcej jest to choroba, która wpływa na wygląd.

Trenerka napisała, że jest w trakcie leczenia i ma nadzieję, że uda jej się uporać z chorobą. Na co cierpi Anna Lewandowska?

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

Z pewnością znakiem rozpoznawczym i obiektem zazdrości wielu kobiet, jest płaski i bardzo umięśniony brzuch Lewandowskiej. Obecnie jednak 35-latka pokazała swój wystający brzuch. Nie jest to ciąża, a jeden z objawów chorobowych.

 

Anna Lewandowska – SIBO

 

Anna Lewandowska cierpi na SIBO (ang. small intestinal bacterial overgrowth), w którym dochodzi do nieprawidłowego rozrostu bakterii w jelicie cienkim. To schorzenie wiąże się z objawami takimi jak:

 

➡️bóle brzucha
➡️wzdęcia
➡️biegunki lub zaparcia
➡️uczucie pełności
➡️niestrawność
➡️powiększony obwód brzucha

 

Trenerka przyznała, że SIBO zdiagnozowano u niej po badaniu oddechowym:

 

Tu z pomocą przyjdzie nam oczywiście odpowiednia DIAGNOSTYKA. Dlatego coraz częściej stosuje się testy oddechowe, z których skorzystałam także ja. Można wykonać test wodorowy, metanowy bądź taki, który bada stężenie obu tych gazów jednocześnie. Do badania należy się odpowiednio przygotować i wziąć pod uwagę niektóre przeciwwskazania.

Jeśli więc podejrzewacie u siebie SIBO to pierwszym, koniecznym krokiem jest wizyta u SPECJALISTY‍⚕️

 

W związku z tym, że sama cierpi na SIBO, a wiele fanek ma podobny problem, zapewniła, że będzie publikować posty dotyczące jej leczenia.

 

Marzena Rogalska powiększyła usta. Jak mogła się tak OSZPECIĆ?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@annalewandowska)

Komentarze