Antonin Hajek nie żyje. Zmarł w wieku 36 lat.

Antonín Hájek to czeski skoczek narciarski. Największe sukcesy odnosił w latach 2004 do 2015 r. gdy ogłosił zakończenie kariery sportowej, a został trenerem reprezentacji Czech.

Na swoim koncie miał między innymi zwycięstwo w zawodach w Oberstdorfie w 2006, zawody Pucharu FIS w Harrachovie w 2007 czy rekord Czech rekord w długości lotu – 236 metrów – w 2010 roku. W październiku 2022 r. Antonin Hajek zaginął.

 

https://www.facebook.com/czeskisnowboard

 

Zaginięcie skoczka

 

2 października 2022 r. rodzina skoczka poinformowała o jego zaginięciu, ponieważ mężczyzna nie dawał znaku życia. Policja wszczęła poszukiwania i na początku 2023 roku informowano, że ślad prowadzi do Malezji.

Tamtejsze służby otrzymały dane zaginionego oraz jego zdjęcie.

 

Antonin Hajek nie żyje

 

Dziś po południu Związek  Narciarzy Republiki Czeskiej poinformował o śmierci skoczka:

 

Smutne wieści. 🖤 ​​​​Nie żyje były znakomity skoczek narciarski, rekordzista Czech i trener kadry narodowej Antonín Hájek. Cześć Jego pamięci i szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół. 🙏

 

Tondo, będzie nam Ciebie brakować. 🦅🇨🇿

– napisano.

 

Antonin Hajek przyczyna śmierci

 

W komunikacie nie podano informacji na temat przyczyny śmierci skoczka. Wiadomo jednak, że na początku 2022 roku doszło do rozwodu Antonina z jego żoną Veroniką. Kobieta cytowana przez sport.pl o zaginięciu byłego męża dowiedziała się dopiero w listopadzie 2022 r.

 

Nie mieszkaliśmy razem od marca i zajmujemy się tylko papierami rozwodowymi. Dowiedziałam się, że gdzieś wyjechał, kiedy został wymieniony przez media jako zaginiony i wiem to tylko od kogoś z jego rodziny (…)

 

Coraz więcej ciosów przychodzi, najpierw dowiedziałam się o jego niewierności, potem wzięliśmy rozwód, a teraz to. To jest wyczerpujące*

– stwierdziła.

 

Mimo to, Veronika miała nadzieję, że jej były mąż odnajdzie się cały i zdrowy. Tymczasem bliscy skoczka twierdzili, że bardzo źle zniósł rozstanie i po rozwodzie był w rozsypce. Czy to takie stan doprowadził go do śmierci?

Jak na razie nie podano oficjalnych informacji co do przyczyn śmierci. Antonin Hajek zmarł w wieku 36 lat.

 

>>>Były menedżer Dody zmarł w wieku 38 lat. Jaka była przyczyna śmierci?

 

*cyt. sport.pl

Komentarze