Awantura z udziałem Daniela Martyniuka! Wyrzucono go ze znanego…

Wczoraj w sieci pojawiło się nagranie z udziałem syna Zenka Martyniuka. Stan, w jakim się pokazał Daniel, był niepokojący.

Nagranie młodego Martyniuka dotyczyło jego wizyty w butiku Grail Point. Daniel najprawdopodobniej wdał się w awanturę z obsługą. W efekcie potraktowano go gazem.

Rozżalony Martyniuk nagrał zatem swoją pełną wyzwisk przemowę do właściciela sklepu i zamieścił na instagramie.

 

>>>Daniel Martyniuk w bardzo złej formie. Zamieścił niepokojące nagranie (18+)

 

Jak się jednak okazuje, syn króla disco-polo dalej ruszył w miasto. Pojawił się w znanym barze Newonce należącym do newonce.media. To właśnie w radiostacji tej firmy pracuje Kuba Wojewódzki i Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Również z tym lokalu zachowanie Daniela Martyniuka nie przystawało do norm społecznych. W efekcie młody Martyniuk został wyproszony z baru.

Co takiego robił? Jak powiedział Pudelkowi CEO newonce.media –  Michał Michalski:

 

Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach.

 

Prezes Newonce zaznaczył także:

 

Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne.

 

Niestety wygląda na to, że syn Zenka Martyniuka nie radzi sobie sam ze sobą…

 

>>>Polska modelka: „Parę osób czeka na mój coming out🌈”

 

fot. https://www.instagram.com/daniel.martyniuk.89/

Komentarze