Blanka Lipińska pokazała się z tym przystojniakiem! „Czekałam na Ciebie tyle czasu!!”

W 2020 roku Blanka Lipińska związana była z Baronem. Jednak, choć związek wyglądał na perspektywiczny, to para nagle rozstała się w październiku 2020.

Autorka pornograficznej powieści „365 dni” [recenzja tutaj] nie dała po sobie poznać, czy zerwanie ją zabolało czy nie. Od zerwania z Baronem Blanka Lipińska kilka razy wyjeżdżała za granice i wydawała się być całkiem zadowolona.

 

https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

 

Spotkał ją także światowy „sukces”, bo ekranizacja jej powieści dostała nagrodę Złotej Maliny za najgorszy scenariusz. Co więcej, powstaną kolejne filmy na podstawie powieści Blanki:

 

Nadszedł TEN DZIEŃ na, który czekali fani na całym Świecie !!!!
Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą cześć powieści czyli „TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli „Kolejne 365 dni”. 🔥🔥🔥
Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netflixa, stając się tym samym produkcją
Netflix Original ‼️👏🏼💪🏼

– pisała podekscytowana.

 

Dziś jednak pisarka zaskoczyła czułymi zdjęciami z prawdziwym przystojniakiem! Na pierwszej fotografii Blanka opiera się o mężczyznę, a na drugim – obejmują się. Wyglądają jak para, ale… to tylko złudzenie!

 

Nazywa się @susinnasimone dla mnie jest Nacho❤️ Czekałam na Ciebie tyle czasu‼️
Witaj w rodzinie 365 dni 🔥💋

 

Jak widać, jest to zdjęcie „służbowe”, choć na takie nie wygląda! Włoski aktor i model Simone Susinna zagra w filmach Blanki.

 

Zobacz też: Sonia Bohosiewicz ubrana tylko w figi: „ukrywałam się, bo wiedziałam, że jestem za gruba.”

Komentarze