Sonia Bohosiewicz ubrana tylko w figi: „ukrywałam się, bo wiedziałam, że jestem za gruba.”

Sonia Bohosiewicz (45 l.) poruszyła temat akceptacji własnego ciała, a także wyśrubowanych norm, jakie narzucane są kobietom.

Co ciekawe, chyba każda z kobiet ma w swoich albumach takie zdjęcie, które kiedyś uważała za okropne, bo była nie taka „jak powinna”. Oglądając tę fotografię po latach, dochodzimy do wniosku, że wyglądałyśmy wtedy świetnie!

I właśnie takim zdjęciem podzieliła się Sonia Bohosiewicz!

 

https://www.instagram.com/soniabohosiewicz/

 

Jak napisała, fotografia ma jeszcze znak wodny, bo Sonia nie chciała go nawet dać do obrobienia. Na zdjęciu aktorka pozuje topless i ma na sobie tylko figi.

 

Pamietam tą sesje zdjęciową i pamietam, że ukrywałam się, bo wiedziałam, że jestem za gruba.

 

Fani Sonii zapewniali aktorkę, ż wcale nie była za gruba. A nawet wręcz przeciwnie – kobieca i zadbana:

 

Nie byłaś na tym zdjęciu za gruba, to spaczone normy społeczne ci to wmówiły i przez pisanie, że osoba na zdjęciu jest „za gruba” i dodawanie hashtagu kompromitacja te normy są niestety powielane.

 

Jako mężczyźnie trudno będzie mi uniknąć zarzutów o jakieś niezdrowe podniety, ale to zdjęcie jest naprawdę świetne i ma w sobie fajne, zdrowe piękno. Jakkolwiek to może zabrzmieć – dobrze się na nie patrzy. 👏

 

Jesteś piękną kobietą i masz zajebiste ciałko😍….bez podtekstów oczywiście…każda kobieta jest piekna czasami sa kobiety zaniedbane jesli je poprostu czuć😢…

 

Też tak uważacie?

 

Polecamy: Maffashion ubrana tylko w buty i spódniczkę! Ale mamuśka! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/soniabohosiewicz/


Komentarze