Bogusia i Krzysztof planują mieć dzieci! Czy ich marzenie się spełni?!

Bogusia i Krzysztof to para, która poznała się w ósmej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Ich znajomość potoczyła się błyskawicznie. Para wzięła już ślub. Teraz planują powiększenie rodziny.

Miłość z telewizji

Krzysztof jest rolnikiem, który mieszka na Mazurach. W lubianym programie telewizyjnym szukał miłości na dobre i na złe. Udało się. Rolnik spośród trzech kandydatek, które przyjechały do niego na gospodarstwo, wybrał Bogusie. Kobieta zaimponowała mu pracowitością i ciepłem. Sprawy między Krzysztofem i Bogusia potoczyły się niezwykle szybko. Krzysztof zakochał się na zabój i postanowił oświadczyć się swojej wybrance po pięciu dniach znajomości. Został przez Bogusię przyjęty. Kobieta wprowadziła się do niego, gdy znali się zaledwie dwa tygodnie. Równie szybko doszło do ślubu zakochanych uczestników telewizyjnego show.

Już po ślubie

Produkcja programu „Rolnik szuka żony” ujawniła, że ta dojrzała para jest już po ślubie. Krzysztof ma 55 lat i trójkę dzieci. Natomiast Bogusia jest od niego trzy lata młodsza i ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Rolnik zdradził, że planują jeszcze posiadanie wspólnego dziecka. Jednak zanim do tego dojdzie, para postanowiła wybrać się w podróż poślubną. Krzysztof powiedział o planach powiększenia rodziny:

Jednak zanim to nastąpi, pojedziemy w podróż poślubną do Londynu i nacieszymy się sobą.

Czy para wróci już z Londynu w „powiększonym” składzie? Wszystko niebawem się okaże!

Źródło: Plejada

Zdjęcie: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

 

Komentarze