Burza w sieci po kontrowersyjnym komentarzu znanej posłanki. Chcą ją usunąć z Facebooka!

Nie cichnie burza, która rozpętała się w odpowiedzi na komentarz zamieszczony przez posłankę Krystynę Pawłowicz. Miał on związek z tragiczną śmiercią 14 – latka, który popełnił samobójstwo w wyniku depresji spowodowanej nękaniem przez rówieśników za homoseksualizm.

 

” Liberalno-lewackie środowiska najpierw propagują wśród dzieci i młodzieży podatnych na różne niestandardowe zachowania – nienaturalne postawy i relacje, a potem, gdy te zaburzone zachowania są przez rówieśników brutalnie wytykane,i w skrajnych sytuacjach kończą się tragicznie, to lewaccy ideolodzy patologii obyczajowych odwracają kota ogonem i fałszywie, bezczelnie lamentują nad „morderczą nietolerancją” rówieśników.
Nie siejcie patologii, nie będzie jej śmiertelnego żniwa.
Nie demoralizujcie dzieci i młodzieży, dajcie im w spokoju, zgodnie z naturą przeżyć ich dzieciństwo i młodość.” – napisała na jednym z portali społecznościowych Krystyna Pawłowicz. 

 

W odpowiedzi na wpis Adrian Zandberg nazwał jej postępowanie „bydlactwem” i „hańbą dla Sejmu i dla Polski”.

 

Krystyna Pawłowicz od lat wykorzystuje media społecznościowe do szerzenia nienawiści do Polaków. Znieważa i obraża ludzi. Propaguje ideologię neofaszystowską oraz nienawiść do grup etnicznych. Propaguje i wznieca dyskryminację ze względu na poglądy polityczne czy orientację seksualną. Krystyna Pawłowicz rozpowszechnia kłamstwa i hejt.

W dniu 23 września 2017 roku dokonała parszywego wpisu z powodu samobójstwa 14‐latka dyskryminowanego ze względu na orientację seksualną. Kobieta ta jest pozbawiona zasad moralnych i reprezentuje skrajną zgniliznę moralną. Jest hipokrytką partyjną zadaniowaną do szerzenia i wzniecania nienawiści.

Żądamy zablokowania jej dostępu do portalu Facebook.

Jarosław Kozak”

 

Pod petycją o usunięcie jej konta z Facebooka na portalu petycji obywatelskich podpisało się już blisko 22 tysiące osób.

 

(kk)

Źródło: internet, Facebook.com; Foto: Facebook.com

Komentarze