Tak Cezary Pazura bawi się z córką! Padniesz ze śmiechu! (VIDEO)

Tak Cezary Pazura bawi się z córką! Padniesz ze śmiechu! (VIDEO)

Cezary Pazura opublikował przezabawne nagranie, na którym bawi się z córeczką.

Pazura to aktor znany z takich produkcji jak Psy, Tato, Kiler, Chłopaki nie płaczą, 13 posterunek czy Trzecia Połowa. Czarek jest także aktorem dubbingowym i mogliśmy go słyszeć w wielu filmach, jak choćby Alicja w krainie czarów, Epoka Lodowcowa czy Shrek.

W ostatnim czasie Cezary Pazura znacznie bardziej koncentruje się jednak na życiu rodzinnym. W 2009 roku poślubił znacznie młodszą – bo aż o 26 lat – Edytę Zając (obecnie Pazura). Mają troje dzieci: Amelię (ur. 2009), Antoniego (ur. 2012) i Ritę (ur. 2018).

Para 1 maja 2020 r. obchodziła jedenastą rocznicę ślubu i wpis Czarka pokazuje, że jest to bardzo szczęśliwe małżeństwo.

 

Cezary i Edyta – https://www.instagram.com/czarekpazura/

 

Cezary napisał:

 

Z Moim Słońcem Edytką obchodzimy dziś jedenastą Jedynie Słuszną Rocznicę- naszego Małżeństwa! Dziękuję Ci moja śliczna, dobra, mądra Żono za każdą wspólną chwilę. Trwam dzięki Tobie w Szczęściu i niech tak będzie zawsze! Twój na wieki. Mąż❤️🥰❤️🌸🙏🏻🌷🍾💋☀️🥂🔥

 

>>>Aktorkę pogryzł pies! Jej twarz jest nie do poznania! (FOTO)

 

Teraz Czarek podzielił się z fanami radością, jaką jest zabawa z córeczką. Na nagraniu widzimy Pazurę, który bawi się z dwuletnią Ritą. Zabawa polega na udawanym upadaniu – oczywiście na łózko, by było bezpiecznie.

Ihaaa!, a potem bam!!! I tata wie o co chodzi❤️❤️❤️

 

Nagranie jest urocze i bardzo zabawne. Widać, że Cezary świetnie się sprawdza w roli młodego taty!

 

foto/videoKomentarze