Chcesz pozbyć się CELLULITU? Poznaj Top 5 NATURLNYCH PRODUKTÓW, które UJĘDRNIĄ SKÓRĘ

Przedstawiamy naturalne oleje, które głęboko wnikają w skórę i tym samym powodują zmniejszenie cellulitu. Pozbądź się go na zawsze dzięki olejowaniu swojego ciała!

Cellulit jest jednym z najpowszechniejszych problemów, z którymi borykają się współczesne kobiety, a powstawanie skórki pomarańczowej może mieć różne przyczyny.

 

Zanim zaczniemy z nim walczyć pamiętajmy, że istnieje szeroki wybór naturalnych olejów, które mogą stymulować jego redukcję. Dlatego zaprezentujemy ci listę naturalnych preparatów dzięki którym ujędrnisz swoją skórę.

 

TOP 5 olei na cellulit:

 

1.Olejek z geranium. Stymuluje układ limfatyczny, dzięki czemu usuwa nadmiar wody w organizmie. Jest szczególnie polecany do walki z cellulitem, ponieważ pomaga uregulować gospodarkę hormonalną i poziom tkanki tłuszczowej.

 

2.Olej z nasion kopru włoskiego. Usuwa toksyny, które nagromadziły się w komórkach skóry. Koper włoski podnosi także poziom estrogenu, jednocześnie zwiększając produkcję kolagenu w skórze.To zapobiega nagromadzaniu się tkanki tłuszczowej, a tym samym powstawaniu cellulitu.

 

3.Olejek cynamonowy. Posiada właściwości wzmacniające tkankę łączną, co zwiększa napięcie skóry. Dzięki zawartości magnezu i potasu, działa stymulująco na tkankę tłuszczową.

 

4.Olejek z róży piżmowej. Pomaga w regeneracji tkanek i jest uznanym składnikiem prozdrowotnym. Ponadto odnawia zniszczone komórki i jest doskonałym narzędziem również do walki z rozstępami. Wszystkie te właściwości zawdzięcza wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych, witaminy C i kwasu retinowego.

 

5.Olejek brzozowy. Chroni to przed powstawaniem stanów zapalnych skóry, które prowadzą do pojawienia się cellulitu.

 

Olejować ciało należy codziennie, najlepiej wieczorem. Trzeba robić to systematycznie, na oczyszczoną skórę, bo tylko taka metoda może przynieść pożądane efekty. Niestety same olejki nie zagwarantują nam całkowitej eliminacji cellulitu, ale w połączeniu z odpowiednim ruchem i zbilansowaną dietą na pewno wpłyną pozytywnie na jej wygląd.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wkrótce nastąpi POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ! Znów będziemy mogli…

 

 

Źródło:krokdozdrowia/pixabay

Komentarze