Ciężarna porwana i zgwałcona przez grupę Pakistańczyków! Kobieta cudem przeżyła!

Do szokującej napaści na 25-letnią kobietę w ciąży doszło w Grecji. Czterech mężczyzn napadło, porwało i przetrzymywało kobietę w piwnicy. Brutalnie ją gwałcili. Sprawcy pochodzą z Pakistanu.

Atak w Atenach

Do tej szokującej napaści doszło 23 czerwca w Atenach. Jak podaje serwis Daily Mail czterech Pakistańczyków miało porwać kobietę i przewieźć ją taksówką do jednego z mieszkań w stolicy Grecji. Mężczyźni uwięzili kobietę w piwnicy i przez wiele godzin ją brutalnie gwałcili. 25-latka była w trzecim miesiącu ciąży. Ciężarnej udało się po kilku godzinach uciec. Kobieta zawiadomiła policję. Policja zaczęła obławę na sprawców tej brutalnej napaści. Udało się zatrzymać trzech z czterech napastników. Byli oni w wieku 19, 21 i 27 lat.

Pochodzą z Pakistanu

Udało się ustalić, że sprawcy pochodzą z Pakistanu. Grecka policja sprawdza czy kierowca taksówki, którą kobietę transportowano do piwnicy, w której ciężarną uwięziono, nie był zamieszany w porwanie. Serwis Daily Mail informuje, że to kolejne brutalne zdarzenie w Grecji  z udziałem mężczyzn, którzy pochodzą z Pakistanu. Miesiąc temu 34-letni Pakistańczyk próbował zgwałcić kilka nastoletnich dziewcząt. Mężczyzna został zatrzymany i aresztowany. W ostatnich latach podobne zdarzenia z udziałem migrantów, miały miejsce na terenie całego kraju.

Pexels

Co z migracją?

W Grecji od pewnego już czasu trwa dyskusja na temat migracji i niebezpiecznych napaści, które z nią się wiążą. Liczne obozy uchodźców w Grecji znajdują się między innymi na wyspie Kos. Tam migranci z Afganistanu czy Pakistanu koczują w prowizorycznie zbudowanych siedliskach. Miejscowi skarżą się, że odstraszają oni turystów, którzy przyjeżdżają na wyspę, żeby spędzić urlop. Podobne koczowiska można znaleźć na wyspie Rodos. Uchodźcy zaczepiają turystów, przesiadują pod restauracjami i ich nagabują. Dopuszczają się też przestępstw.

Źródło: Wprost

Zdjęcia: Pexels

Komentarze