Codziennie prześladuje Cię ta sama godzina na zegarku? ZOBACZ DLACZEGO!

Za każdym razem, gdy sprawdzasz godzinę widzisz te same cyfry? WIEMY, DLACZEGO TAK JEST!

Ludzie zerkają na zegarek kilka lub kilkanaście razy w ciągu dnia. Większość z nas prowadzi uporządkowane życie, co wiąże się z utrzymaniem sztywnych godzin pracy i punktualnego stawiania się w umówione miejsce. Żeby tego dokonać musimy znać dokładną godzinę. Zerkamy na zegarki lub telefony komórkowe.

Zobacz także: Ubierasz się TAK zimą? ZOBACZ CO CI GROZI!

Zerkamy i co? Codziennie widzimy tą samą godzinę. Dla każdego może być inna, jednak niektóre sprawdzają się u większości osób. Taką godziną jest na przykład 11:11. Co za tym wszystkim stoi?

Spirytualiści twierdzą, że godzina 11:11 posiada szczególną moc. Wtedy nasze moce duchowe stają się znacznie silniejsze. Z historii wiadomo, że Majowie przewidywali koniec świata na 21 grudnia 2012 roku właśnie na godzinę 11:11.

Czy jeśli widzimy inne liczby to oznacza, że jest to kwestia wyjątkowej mocy spirytualistycznej danej kombinacji? Niestety nie, to po prostu umysł płata nam figle. Pewne godziny i liczby zapadają nam w pamięć bardziej, przez co po spojrzeniu na zegarek szczególnie zwracamy na nie uwagę.

Istnieje możliwość, że w trakcie trwania pewnej kombinacji liczbowej znacznie częściej zerkaliśmy na zegarek, jednak tego nie pamiętamy. Najwidoczniej ta godzina nie miała dla nas znaczenia. Nie ma potrzeby doszukiwać się drugiego dna. To wina ludzkiego umysłu i jego skomplikowanego działania.

Źródło: wiedzoholik.pl

Zobacz także: Słuchasz muzyki i masz gęsią skórkę? JESTEŚ WYJĄTKOWY! Zobacz co to oznacza…

Komentarze