Czesław Michniewicz stara się o EGZOTYCZNĄ POSADĘ! Co to za fucha?!

Czesław Michniewicz po mundialu w Katarze został bez pracy. Przestał być trenerem polskich piłkarzy. Jednak teraz na horyzoncie pojawia się szansa na pracę aż w Ameryce Południowej.

 

Bezrobotny trener

Czesław Michniewicz trenował polskich piłkarzy od 2022 roku. Przygotowywał kadrę do startu w mistrzostwach świata w piłce nożnej w Katarze. Dzięki jego pracy piłkarze awansowali do 1/8 finału. Na tym zakończyła się przygoda Polaków na mundialu. Polski Związek Piłki Nożnej postanowił podziękować Michniewiczowi za pracę i rozwiązał z nim umowę. Jak informuje dziennik Fakt były selekcjoner polskich piłkarzy, miał szansę na pracę na Cyprze. Intratna propozycja pojawiła się ponoć pod koniec ubiegłego roku. Michniewicz miał trenować cypryjskich piłkarzy. Jednak nic z tego nie wyszło. Następnie były trener polskich piłkarzy był brany pod uwagę jako selekcjoner w Ekwadorze i Chile. Jednak okazało się, że Ekwador postanowił zatrudnić nowego trenera.

 

Praca w Chile?

Jak donosi TVP INFO– Czesław Michniewicz wciąż ma duże szanse na prace w Chile. Andrzej Grajewski- były właściciel Widzewa Łódź powiedział w rozmowie ze stacją:

 

Czesław Michniewicz jest w kręgu zainteresowań Chile i miejmy nadzieję, że to się wszystko uda

 

Warto zaznaczyć, że reprezentacja Chile była ostatnim rywalem polskich piłkarzy podczas mundialu w Katarze. Wówczas Polska wygrała z tym krajem 1:0. Czy były selekcjoner polskich piłkarzy dostanie pracę w Ameryce Południowej? Okaże się już wkrótce.

 

 

Zdjęcie: Facebook/ Czesław Michniewicz

Komentarze