Kaźmierska ma poważną kontuzję. Czy TERAZ zrezygnuje z TZG?

Dagmara Kaźmierska w programie „Taniec z Gwiazdami” z odcinka na odcinek przechodzi dalej i to pomimo bardzo niskich ocen od jury.

W ubiegłą niedzielę (14.04.2024) Dagmara i Marcin Hakiel dostali za swoje dwa tańce po 16 i… 7 punktów! Nic więc dziwnego, że wielu widzów uważa iż to Królowa Życia powinna odpaść z programu. Tymczasem z show pożegnała się inna para.

Tymczasem Kaźmierska nabawiła się poważnej kontuzji. Czy teraz zrezygnuje w programu?

 

https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/?hl=pl

 

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska (49 l.) jest osobą po poważnym wypadku samochodowym, więc generalnie sam taniec jest dla niej sporym wysiłkiem. Teraz do tego doszła kontuzja – celebrytka ma pęknięte żebro:

 

Żeby to żebro pęknięte mnie tak nie bolało, bo mam żebro pęknięte od tygodnia. Nogi też mnie bolą. To się wydarzyło parę dni temu. Kontuzje są normalne. Poboli i przestanie

– powiedziała w rozmowie z serwisem Plejada.

 

Dagmara jednak nie zamierza rezygnować z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Co więcej, kontuzja przydarzyła się Dagmarze już przed niedzielnym występem, a mimo to podeszła do tańca. Nie zgłaszała też jurorom swojej słabszej dyspozycji.

Celebrytka ma bowiem ambitne plany i jeszcze zanim rozpoczęła się emisja programu, Królowa Życia stwierdziła: „Ja przyszłam tu po Kryształową Kulę!” [więcej tutaj].

Z pewnością więc będzie tańczyć tak długo, jak tylko pozwolą jej jurorzy i widzowie.

 

Zbiórka na zwolnioną dyrektorkę poznańskiego ZOO. Kwota szokuje!

Komentarze