DAJ TO GŁOŚNIEJ i ich najnowszy hit! Nagrali z…

DAJ TO GŁOŚNIEJ i ich najnowszy hit! Nagrali z…

Daj to głośniej to zespół cieszący się w Polsce ogromną popularnością. Wszystko za sprawą utworu „Mama ostrzegała”. Członkowie formacji przy współpracy z kieleckim zespołem Letni Chamski stworzyli utwór „Kury”. Czy kawałek okaże się równie dobry, co debiut? 

 

Letni razem z Daj to Głośniej podczas audycji live w serwisie Youtube nagrali wspólny utwór pt. „Kury”. Niedawno obydwa zespoły zostały zaproszone do siedziby radia VOX FM. W pewnym momencie prowadzący poprosili ich o wykonanie najnowszej produkcji. Muzycy przystali na prośbę prezenterów i wykonali swój najświeższy hit!

Sprawdź: Krupa POKAZAŁA zdjęcie z dzieckiem! Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół!

 

Zespół Daj to głośniej dopiero raczkuje w branży disco polo, jednak ich debiut okazał się na tyle udany, że członkowie zespołu zyskali status prawdziwych gwiazd. Formacja wystąpiła z kawałkiem „Mama ostrzegała” podczas koncertu Roztańczony Narodowy na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

 

Z pewnością kojarzycie również zespół Letni (Letni Chamski Podryw). Jego członkowie, Maciej „Cantona” Piotrowski i Dawid „Anton” Antonkiewicz zadebiutowali w 2009 roku, a ich największym hitem okazał się utwór „Czinkłaczento”. Oprócz niego wydali również „Pomidorową”, czy kawałek „Dziewczyno z Rzabki”. 

A oto najnowsza produkcja Daj przy współpracy z Letnim Chamskim Podrywem!

Zobacz też: Pamiętacie hit „Mama ostrzegała”? Zespół „Daj to głośniej” w 2019 roku zgarnął aż …

Zdjęcie: Youtube

 

 Komentarze