Pamiętacie hit „Mama ostrzegała”? Zespół „Daj to głośniej” w 2019 roku zgarnął aż …

Minione lato przyniosło  dwa objawienia. Po pierwsze Ronnie Ferrari z „Ona by tak chciała”, a po drugie „Mama ostrzegała” zespołu „Daj to głośniej”.

 

„Mama ostrzegała” to prawdziwy hit lata 2019. W przeciągu paru tygodni cała Polska znała już na pamięć tekst tej piosenki. Od końca maja towarzyszy nam ona na niemal wszystkich imprezach. Gra się w klubach, na dyskotekach, weselach, a teraz pewnie zrobi furorę na zbliżających się studniówkach. Trudno zatem zaprzeczyć, że hit zespołu „Daj to głośniej” to jedna z najważniejszych premier muzycznych w ubiegłym roku.

 

Zespół z uroczą i charyzmatyczną wokalistką – Emilią Stanecką był skazany na sukces! Ludowe klimaty, lekkie brzmienie, łatwo zapadający tekst w głowę okazał się strzałem w dziesiątkę. Nic więc dziwnego, że zespół „Daj to głośniej” w 2019 roku zgarnął aż

90 milionów wyświetleń na YouTube pod tą piosenką. Co ciekawe, jak dotychczas, to jedyny utwór tego zespołu, który był w maju swoistym objawieniem. Zresztą na ich kanale na YouTube piosenka „Mama ostrzegała” jest ich jedynym przesłanym filmem. (Oprócz koncertowego nagrania tej piosenki!)

 

 

Zespół „Daj to głośniej” teraz bardzo dużo koncertuje, wykonując głównie jedynie tę piosenkę. Przemierzają cały kraj, jeżdżąc po różnych imprezach (dożynki, festyny, Dni Miasta, Roztańczony PGE Narodowy). Ostatnio nawet wzięli udział w sylwestrze organizowanym przez telewizję Polsat w Chorzowie. Wystąpili na jednej scenie z m.in. Sławomirem, Michałem Wiśniewskim, Michałem Szpakiem, Miłym Panem, Ronniem Ferrarim.

 

Być „królem jednej piosenki” to prawdziwe przekleństwo. Przed tym popularnym zespołem stoi nie lada wyznanie, któremu chcą sprostać. Mianowicie, stworzyć utwór na miarę „Mamy…”. Z pewnością nie będzie łatwo, bo wykonawcy bardzo sobie wysoko podnieśli poprzeczkę. Mamy jednak nadzieję, że uda im się stworzyć na wiosnę kolejny hit, który będzie śpiewała cała Polska. A kto wie, może się okaże, że będą autorami hitu lata 2020? Bardzo im tego życzmy.

 

ZOBACZ: Sandra Kubicka ma guza! Niestety…

 

A jak Wam się podoba ten legendarny utwór zespołu „Daj to głośniej”? Też cały czas melodia tej piosenki chodzi po głowie? Dajcie znać w komentarzach!Komentarze