Doda zaskoczyła stanowiskiem ws. Eurowizji. „Siadamy, oglądamy kibicujemy!”

Blanka Stajkow, która wygrała polskie eliminacje do Eurowizji spotkała się z ogromnym hejtem. Widzowie, internauci nie zgadzali się z werdyktem jury i uważali, że 23-latka nie zasługuje na reprezentowanie Polski.

Na początku marca 2023 r. gdy krytyczne głosy nie cichły Blanka napisała:

 

Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim „ustawionym” głosowaniu).
Byłam uczestniczką konkursu, w którym zasady były równe dla każdego artysty. To nie ja ustalałam regulamin, skład jury, system głosowania i sumowania punktów.

 

I zapewniła:

 

Znam presję i wagę reprezentowania kraju. Nie poddam się ! Mało tego: obiecuję dać z siebie wszystko !!! Chcę z całego serca podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają. To wiele dla mnie znaczy.

 

Obecnie wokalistka przebywa już w Liverpoolu, a jej występ w półfinałach zaplanowany jest na czwartek 11 maja 2023 r.

 

W sprawie występu Blanki na Eurowizji głos zabrała Doda. Gwiazda zaskoczyła swoją wypowiedzią.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/; https://www.instagram.com/blikeblanka/

 

W nagraniu na instastory Doda nie dołączyła się do chóru krytykantów. Wręcz przeciwnie, stwierdziła, że czas narzekania się skończył:

 

Wszystkie możliwe te  słowa dezaprobaty, niezadowolenia i protestów dotyczących wybory reprezentanta Polski, minęły. To już jest nie na to pora.

 

Teraz jest pora żeby się zsolidaryzować jako kraj i nie robić sobie wstydu i na naszą reprezentantkę pluć i jeszcze siać publiczny ostracyzm wokół innych państw, bo sobie wystawiamy tragiczną, fatalną wizytówkę sabotażystów.

 

Piosenkarka przyznała, że jest fanką konkursu Eurowizji. Stwierdziła, że apele by nie głosować na Blankę są żenujące:

 

Apeluję raz jeszcze to jest bardzo fajny konkurs, gdzie możemy wspierać naszego rodaka, gdzie możemy mu kibicować. I wszelkie rodzaje takiego hejtu, jakie wylewają się w komentarzach czy –  jak czytałam zażenowana – wręcz „nie głosujcie na Polkę” świadczą tylko o nas

 

Gwiazda zachęca, by odrzucić wszelką niechęć i teraz kibicować Blance:

 

Koniec. Rozumiem że może się nie podobać, rozumiem że możemy mieć inne zdanie, ale to już nie jest na to czas. Teraz siadamy, oglądamy kibicujemy: go Poland bitches!

– zawołała.

 

To z pewnością rozsądne stanowisko. W końcu Blanka reprezentuje Polskę, więc dołowanie i hejtowanie 23-latki z pewnością jej nie pomoże.

 

>>>Doda zaświeciła tyłkiem, ale to BUTY skradły show. Zrobiła je ze SPODNI!?

Komentarze