Doda filozofuje w SKĄPYM stroju. TE słowa poruszyły fanów!

Doda wrzuciła do sieci filozoficzny wpis, który poruszył fanów. Do tego opublikowała gorące zdjęcia, na których pozuje w skąpym stroju!

Na fotkach Doda ma brązowe majtki i stanik. Na plecy zarzuciła białą marynarkę. Postawiła na rozpuszczone włosy i subtelny makijaż.

Do tego dołączyła filozoficzny wpis.

– Nie boję się odpowiedzi NIE, boję się odpowiedzi TAK, które straciłam i przeszły mi koło nosa bo się zbyt szybko poddałam. Porażki nie powinny wywoływać strachu, przerażać może tylko fakt ze się nie spróbowało – napisała.

Trzeba przyznać, ze Doda idealnie połączyła mądre przesłanie z mega gorącymi fotografiami! Piosenkarka dokładnie wie, czego potrzebują jej fani.

Rozgrzała ich do czerwoności!

Zobacz także: Monika Mrozowska prezentuje BRZUCH tuż przed porodem! Fani ONIEMIELI!

Co napisali internauci?

Podobno wysokie beżowe majtki nie mogą być seksowne – jak widać zależy kto nosi 😁

Czy Doda lubi słodycze??♥️

ZGRABNA ŚLICZNA i MĄDRA 🙆‍♀️👸 no i te nogi aż do nieba. Super 👍

Każdy błąd czy porażka jest budowaniem drogi w stronę sukcesu ✌️👌czymkolwiek jest 💗💯✈️🍀💪różnym na różnych ludzi 😎

Jezu te zdjęcia są magiczne😍 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ pięknie pozujesz 😍 💜💜💜A co do opisu totalnie się zgadzam. Najgorzej później żałować tego, że się nie spróbowało :/

Jesteś świetnym wzorem dla kobiet zwłaszcza dla tych młodych w tym durnym świecie, aby nie mówić NIE tylko dlatego, że boją się opinii innych, bardzo często idiotów zazdrośników

Fot. Instagram

Doda jest piosenkarką. We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk. Obecnie Doda występuje solo. W 2018 ruszyła z pracami nad trzecim solowym albumem, który nagrała w hołdzie swojej zmarłej babci.

Zobacz także: Ola Kot ćwiczy w różowym stroju! ROZGRZAŁA fanów do czerwoności!

Fot. Instagram

Komentarze