Dostał puste pudełko zamiast prezentu! Gdy przeczytał liścik… ZACZĄŁ PŁAKAĆ!

Ten chłopiec w okresie świąt Bożego Narodzenia dostał puste pudełko zamiast prezentu od swojej mamy! Gdy przeczytał załączony do pudełka liścik… ZACZĄŁ PŁAKAĆ! Zobaczcie niesamowite nagranie. Co właściwie chciała przekazać chłopcu rodzicielka? Szczegóły poniżej. 

Każdy z nas już niebawem zasiądzie przy wigilijnym stole. Większość dzieci liczy na drogie i „wypasione” prezenty od rodziców. Nastolatkowie marzą o nowym tablecie, telefonie, komputerze czy nowej konsoli do gier. 11-letni chłopiec, o którym mowa w tym artykule, chciał dostać na święta tylko jedną rzecz, za to taką, jakiej nie można kupić za pieniądze.

W czerwcu 2016 roku rodzice chłopca spodziewali się bliźniąt. Bohater nagrania ogromnie cieszył się z tego faktu. Niestety, życie bywa nieprzewidywalne i w wyniku pewnych komplikacji doszło do poronienia. Zarówno rodzice, jak i ich syn bardzo przeżyli tę tragedię. 

W sercu bohatera filmiku kiełkowała nadzieja, że jeszcze kiedyś będzie mógł zaopiekować się rodzeństwem. Pragnął on tego ze wszystkich sił. Nie marzył o rzeczach materialnych, a jedynie o tym, by zostać starszym bratem. Dwa lata później w okresie przedświątecznym mama podarowała swemu synkowi pudełko z podarunkiem. Początkowo chłopak był bardzo zaintrygowany. Gdy rozpakował pakunek, zauważył, że jest on pusty. Ale… na dnie znajdował się ważny list. Wynikało z niego, że wkrótce na świecie pojawi się młodszy brat lub młodsza siostrzyczka naszego bohatera. 

Jego reakcja rozczuliła wszystkich Internautów! Gdy otworzył pudełko zauważył, że w środku jest ważna informacja! 

Our Rainbow Baby

"Our family lost twins in June 2016. We all took it hard, but my son took it especially hard, not able to understand why this was happening when he wanted to be a big brother so badly. After 15 months of trying again, we finally got pregnant with our Rainbow baby. We told our son, by wrapping up a framed sonogram picture. His reaction was heartwarming and more than I expected. I couldn't record anymore at the end. I had to go and sit on the floor with him, and cry together. This baby is going to have the best big brother in the world, even with an 11.5 year age gap. I have a feeling they will be the best of friends."For our best love stories, subscribe to our free email newsletter: http://bit.ly/29l733Q#LoveWhatMattersA Love What Matters Original Video

Gepostet von Love What Matters am Montag, 18. Dezember 2017

Źródło: Facebook

Zobacz również: 8-latka wbiegła w pole kukurydzy i zniknęła. Ta sprawa wstrząsnęła AngliąKomentarze