DRAMAT Zenka Martyniuka!” UMIERA na to…”

Dramat w rodzinie Zenona Martyniuka. Leczenie może być jedyną szansą!

Zenon Martyniuk to jedna z największych gwiazd sceny disco polo w naszym kraju. Miliony Polaków nie wyobrażają sobie estrady bez lidera zespołu Akcent. Dziś Martyniuk to prawdziwa ikona muzyki tanecznej w Polsce – król tego gatunku muzycznego.

Niestety na jaw wyszła smutna prawda. Mimo wysokiej częstotliwości koncertów oraz wielu fanów to bardzo trudny czas dla Martyniuka. Jak się okazało gwiazdor przeżywa prawdziwy dramat i nie wiadomo, czy uda się uratować sytuację leczeniem. Chodzi o bardzo dotkliwą przypadłość jaką jest…

uzależnienie od narkotyków. Cierpieć na to miał syn Zenka – Daniel. Martyniukowie chcieli zawalczyć o zdrowie syna. Zenek miał wcześniej wysłać syna na kosztowny odwyk. Terapia miała odbyć się w Arizonie w Stanach Zjednoczonych.

– Zenek nie chce, by jego syn odbył terapię w Polsce. Boi się, że młodzian może z niej uciec. Przyjaciele z USA proponują mu ośrodek w Arizonie, gdzie Martyniuk ma wiele znajomych i kręci tam teledyski – mówił na łamach „Super Expressu” przyjaciel muzyka.

Ośrodek, w którym miał leczyć się Daniel to prawdopodobnie „Łąki” („The Meadows”). Ośrodek znajduje się w odseparowanym od reszty „Wickenberg” – dookoła jest tylko pustynia. Ile kosztuje takie leczenie? Nawet 40 tysięcy dolarów miesięcznie! Jak wynika z raportu ONZ na uzależnienie od narkotyków rocznie umiera aż 250 tysięcy osób.

Przypomnijmy, że syn Zenka został oskarżony o posiadanie kilku gramów marihuany. Wszystko wyszło przez awanturę z żoną, która miała miejsce w sylwestra zeszłego roku. Danielowi grożą aż 3 lata pozbawienia wolności.

 

fot. YouTube

 Komentarze