Jechał bez biletu, to kontroler go pobił. „Uderzył go w…”

Jechał bez biletu, to kontroler go pobił. „Uderzył go w…”

14-letni chłopak jechał bez biletu, „na gapę”. Nie wiedział, że za brak biletu dostanie taką karę. Kontroler miał brutalnie rzucić się na nastolatka. Jakie spotkały go kary?

 

Do tej niespotykanej sceny doszło 26 listopada br. w Nowych Skalmierzycach. W linii 19E obsługiwanej przez Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o. o. 14-letni chłopak jechał bez biletu. Kontroler, który wykonywał swoje czynności, miał brutalnie uderzyć nastolatka. Oczywiście od razu w trybie dyscyplinarnym został wyrzucony z pracy.

 

Pozostali kontrolerzy, którzy byli świadkami napaści na młodego chłopaka zostali ukarani dyscyplinarnie i finansowo. Co więcej sprawa się na tym pewnie nie skończy, bo Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o. o. zabezpieczyły nagranie i przekazali je odpowiednim organom ścigania. Więc prawdopodobnie sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

 

ZOBACZ TEŻ: Podeptał obraz Matki Boskiej. Sprawą zajęła się Doda!

 

Jak relacjonuje jeden ze świadków tego zdarzenia, który podróżował tym kursem kontrolerzy zachowywali się bardzo agresywnie w stosunku do młodego chłopaka. „Jeden z nich kopnął nastolatka w krocze. Chłopca popchnęli i uderzył on w szybę”  relacjonował. Natomiast gdy otworzyły się drzwi autobusu, 14-letni podróżnik „na gapę” szybko uciekł.

 

Źródło: kalisz24.info.plKomentarze