Podeptał obraz Matki Boskiej. Sprawą zajęła się Doda!

Podeptał obraz Matki Boskiej. Sprawą zajęła się Doda!

Nergal wielokrotnie szokował opinię publiczną swoimi występami. Muzyk dopuszczał się wielu kontrowersyjnych rzeczy: darł Pismo Św., znieważał polskie godło, a teraz ostatnio podeptał obraz Matki Boskiej.

 

Nergal, a właściwie Adam Michał Darski to urodzony w 1977 r. polski wokalista, kompozytor, instrumentalista i producent muzyczny. Darski znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w black-deathmetalowym zespole Behemoth, którego był współzałożycielem. Popularność zapewnił mu również związek ze znaną polską pop-piosenkarką Dorotą Dodą Rabczewską w 2009 r. I to właśnie Doda, jego była partnerka, zajęła mocne stanowisko, gdy mężczyzna podeptał obraz Matki Boskiej.

 

Przypomnijmy: Nergal 25 września dodał zdjęcie na swojego Facebooka, na którym widać zniszczony obraz przedstawiający Matkę Bożą. „O Matko pełna miłosierdzia módl się za nami” – widnieje napis nad wizerunkiem, który został przysłonięty butem Darskiego. Zdjęcie szybko rozeszło się po sieci i przyniosło muzykowi zwolenników i przeciwników. Sprawa znalazła finał w sądzie „Po dokonanej analizie postanowienia prokuratury rejonowej o odmowie wszczęcia śledztwa wobec lidera zespołu Behemoth w związku z jego wpisem na portalu społecznościowym, nakazano podjąć to postępowanie” – poinformowała w ubiegłym tygodniu Prokuratura Regionalna w Warszawie.

 

ZOBACZ TEŻ: Wygrał w Lotto, a potem zabił z zimą krwią swoich synów.

 

Jego była partnerka Dorota Rabczewska odniosła się to jej bulwersującej sprawy. Napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Niektórzy nie doceniają drugiej szansy, dopóki jej ponownie nie stracą. Tym razem jednak mało kto przejmie, a życie bywa bardzo przewrotne i lubi poskakać po głowie”.

 

Źródło: „Wprost” i „Na Temat”Komentarze