TAK Kożuchowska zachowuje się po ALKOHOLU! „Weszła na…”

TAK Kożuchowska zachowuje się po ALKOHOLU! „Weszła na…”

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najsympatyczniejszych aktorek w Polsce. Znana z takich seriali jak „Rodzina pl.” czy „M jak miłość” od lat zalicza się do grona ulubionych i często docenianych przez widzów aktorów. Trzeba przyznać, że pani Małgorzaty nie da się nie lubić za to jaka po prostu jest.

Marcin Tyszka jeden z jurorów „Top Model” zapytany przez dziennikarza Faktu o to, która z jego przyjaciółek jest najlepszą towarzyszką do imprezowania, bez wahania wskazał na Małgorzatę Kożuchowską. Nie od dziś wiadomo, że Tyszka i Kożuchowska to przyjaciele, którzy znają się od lat. Juror Top Model przyznał, że aktorka jest niesamowitą imprezowiczką, która od czasu do czasu potrafi nieźle zaszaleć po butelce prosecco!

 

ZOBACZ:Julia WIENIAWA pobiła Małgorzatę KOŻUCHOWSKĄ! Zobacz ZDJĘCIA!

 

Jako przykład znany fotograf opowiedział o jeden z ich wspólnych imprez, która przed laty odbyła się w Lizbonie. Tyszka przyznał, że aktorka potrafi wypić troszkę szampana i naprawdę nieźle się bawić. Podczas wspomnianej imprezy zdarzyło się im nawet wspólnie tańczyć na stole. Jak zaznaczył jutor „Top Model” sytuacja miała miejsce nie o 6 rano, a o godzinie 17! Wszystko na to wskazuje, że Kożuchowska to idealny przykład kobiety doskonałej! W myśl starego przysłowia jest „do tańca i do różańca”.

 

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto instagram.com

 

 

 Komentarze