Fani przeżyją szok! Ten aktor zastąpi Artura Żmijewskiego w „Ojcu Mateuszu”!

O odejściu Artura Żmijewskiego z serialu „Ojciec Mateusz” plotkowano już od dawna. Aktor chce opuścić produkcję. Według doniesień mediów ze względu na niskie zarobki jakie są mu oferowane. Niedawno pojawiła się informacja że zastąpi go Mikołaj Roznerski, którego większość widzów kojarzy z serialu „M jak Miłość”.

Dla wielu fanów decyzja Artura Żmijewskiego jest ogromnym zaskoczeniem, a zarazem powodem do smutku. Producenci „Ojca Mateusza” nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa i zostawiają otwarte drzwi dla aktora zapewniając go, ze może wrócić w każdym momencie. Zostanie przez nich przyjęty z otwartymi ramionami. Póki co tytułowy ksiądz Mateusz ma wyjechać na rekolekcję do Krakowa. Podczas jego nieobecności na parafii pojawi się nowy ksiądz, grany przez Mikołaja Roznerskiego.

 

 

ZOBACZ:Sensacyjne doniesienia. Artur Żmijewski odejdzie z „Ojca Mateusza”?!

 

 

 

Ksiądz Walery Opałek (Roznerski) będzie sprawował opiekę nad parafią podczas nieobecności księdza Mateusza. Młody duchowny szybko zyska sympatie wiernych i zostanie przez nich ciepło i serdecznie przyjęty na parafii. Nie zmienia to faktu, że fani Artura Żmijewskiego są niezadowoleni z takiego obrotu spraw, ponieważ aktora zobaczą tylko w kilku pierwszych odcinkach nowego sezonu. Mimo, że media rozpisywały się, że powodem konfliktu między aktorem, a producentami były niskie zarobki żadna ze stron nie zdementowała, ani potwierdziła plotek. Mimo wszystko fani nie porzucają nadziei i wierzą, że ukochana postać powróci do kultowej produkcji.

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

Komentarze