Fani w końcu zobaczyli zdjęcie Królikowskiego. Wielu nie może uwierzyć.

Jan Ignacy Królikowski, brat Antka Królikowskiego opublikował na Instagramie niezwykłe zdjęcie ze swoim starszym bratem. Zdjęcie Królikowskiego poruszyło wielu fanów. Widać na nim małego Janka i Antka, którzy pozują ze swoją mamą. Zdjęcie pojawiło się w sieci z bardzo ważnego powodu!

Młodszy brat Antka Królikowskiego,  28-letni Jan Ignacy nie jest tak sławny jak swój starszy brat. Antoni to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. O aktorze było szczególnie głośno przy okazji związku z Julią Wieniawą. Na Instagramie młodszego z Królikowskich pojawiła się niezwykła fotografia. Zdjęcie Królikowskiego przedstawia obu braci z okresu kiedy byli małymi chłopcami. Jan Ignacy opublikował je przy okazji 31 urodzin Antka, które obchodził 17 lutego 1989 roku.

 

ZOBACZ:Żona podjęła ostateczną decyzję ws. Pawła Królikowskiego. Wyznanie przeraziło fanów.

 

 

Oprócz zdjęcia obu braci pojawiły się również życzenia urodzinowe, które Jan Ignacy Królikowski postanowił złożyć swojemu bratu za pośrednictwem mediów społecznościowych. 28 latek napisał: „Antek, możesz sobie udawać bedboja, ale ja i tak wiem, że w środku jesteś nadal tym kochanym, uśmiechniętym dzieciakiem. Sto lat, młodszy o tydzień starszy bracie. Buziaki.”  Zdjęcie przedstawia uśmiechniętych braci, którzy pozują w ramionach mamy.  Fotografia poruszyła internautów, którzy również dołączyli się do życzeń. Wielu z nich nie potrafi ukryć zachwytu nad niezwykłą relacją jaka do dziś łączy Antka i Janka.

 

 

fot.instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:TAKI tort urodzinowy dostał Antek Królikowski. Wielu nie może uwierzyć w to, co widzi

 

źródła: lelum.pl, foto: youtube.com

 

 

 

Komentarze