GORĄCE zdjęcie Dody! To co pokazała SZOKUJE!

Doda jest chyba jedną z najbardziej, znanych i charyzmatycznych osób w świecie show biznesu. Media codziennie rozpisują się na temat jej życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. Sama gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i niemal codziennie pojawiają się zdjęcia bądź filmy z jej życia. Zobacz, co dodała tym razem! 

Dorota Rabczewska znana bardziej jako Doda pomimo iż w show biznesie jest już ponad 20 lat, wciąż wzbudza wiele sensacji. Jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od muzyki i zaczęła pracę nad filmem na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju.” Film ten może być wielkim hitem. Bowiem już teraz wzbudza niemałe zainteresowanie. Gwiazda w mediach społecznościowych od jakiegoś czasu dzieli się zdjęciami z planu. W komentarzach pojawiają się zazwyczaj pozytywne komentarze, jak widać fani nie mogą doczekać się premiery produkcji.

Doda od lat w mediach społecznościowych dzieli się swoim życiem zawodowym, ale także prywatnym. Niemal codziennie dodaje różnego rodzaju zdjęcia, czy nawet czasem zdarza się, że filmy. Cieszą się one sporą popularnością.

Tym razem po raz kolejny postanowiła dodać zdjęcie, które wywołało niemałą sensację.

Nie chcę Was dobijać, ale…

-taki komentarz wstawiła Doda, do zdjęcia.

Zobacz, o które zdjęcie chodzi!

ZDJĘCIE Z DODĄ

Co sądzicie na temat tego zdjęcia? Myślicie, że przesadziła?

 

Komentarze