Beata Szydło otrzymała OGROMNY cios! TO już naprawdę KONIEC?!

Beata Szydło otrzymała ogromny cios! To naprawdę koniec?! Co się stało?

Takich informacji Beata Szydło na pewno nie spodziewała się. Kiedyś był ważną osobą w polityce, a teraz? Co dzieje się u byłej premier? Czy wróci na szczyt? Jakie ma plany? Co chce robić?

Zobacz także: SKANDAL ze szczepieniami! Pominięto WAŻNĄ grupę!

Rok 2015 to dla Szydło pasmo sukcesów. Najpierw kierowała kampanią Andrzeja Dudy. Została premierem rządu. Teraz Beata zasiada w europarlamencie, ale wiadomo, że jej plany dotyczyły polskiej polityki.

– Ona chce być prezydentem po Andrzeju Dudzie. Ma taki plan i do tego dąży. Wypowiadanie się teraz w sprawie aborcji do niczego jej nie jest potrzebne i może jej tylko zaszkodzić. Marząc o prezydenturze musi mieć potencjał na 51% poparcia – mówił niedawno informator gazeta.pl.

Fot. screen YT

Problem w tym, że Szydło musi raczej odłożyć te marzenia na półkę. Tak wynika z sondażu Instytutu Badań Opinii Publicznej na zlecenie portalu stanpolityki.pl.

Jak przedstawia się ten sondaż prezydencki?

Rafał Trzaskowski 34%

Szymon Hołownia 25,8%

Beata Szydło 20,5%

Krzysztof Bosak 12%

Władysław Kosiniak-Kamysz 3,7%

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk 2,6%

A może Beata Szydło nie podda się? Może nadal będzie chciała przejąć stery po Andrzeju Dudzie? Czy wystarczy jej samozaparcia? Czy będzie nadal tak zdeterminowana? Czas pokaże! Na razie musi skupić się na pracy w Parlamencie Europejskim.

Zobacz także: JEST decyzja rządu! OTWIERAJĄ SIĘ kolejne placówki!

Źródło: se.pl, gazeta.pl

Fot. screen YT

Komentarze