Greta Thunberg na wagarach w Polsce! Nie chcieli jej wpuścić do …

Media już od kilku dni donosiły o wizycie aktywistki ekologicznej w Polsce. Była już widziana w Gdańsku, a teraz nawet w Bełchatowie. Lecz Greta tam przeżyła prawdziwy szok!

 

Znana aktywistka Greta Thunberg od kilku lat prowadzi działalność ekologiczną nie tylko w Szwecji, lecz teraz już na całym świecie! Niektórzy politycy ją słuchają niczym jak wyroczni, inni jej gadanie puszczają koło ucha. Na przykład premierowi Australii zarzuciła, że nie radzi sobie z pożarami trapiącymi jego kraj.

 

Znana wagarowiczka już od 14 stycznia przebywa w naszym kraju! Po raz pierwszy została zauważona w jednej z gdańskich restauracji. Zajadała się tam, jak przystało na ekolożkę, potrawami wegańskimi. Po wizycie w Gdańsku pojechała do Bełchatowa, lecz tam spotkało ją wielkie upokorzenie, którego nie mogła się spodziewać!

 

Młoda Szwedka zawitała do Bełchatowa, a konkretniej do „Elektrownia Bełchatów” należącej do Polskiej Grupy Energetycznej. Chciała tam nagrać spot ekologiczny, lecz władze Polskiej Grupy Energetycznej odmówiły Grecie możliwości wejścia na teren elektrowni i nagrywania tam swojego spotu! To musiało ją bardzo rozwścieczyć!

 

 

Młoda aktywistka postanowiła nie dać za wygraną i nagrała swój spot na tarasie widokowym, gdzie jest najlepszy widok na teren elektrowni w Bełchatowie! Co ciekawe nad całą akcją kręcenia spotu czuwały polskie służby! Policja była cały czas obecne przy Grecie. Jak powiedziała Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie: „Wszystko przebiegało bardzo spokojnie i bez zakłóceń”

 

Przeciwny Grety, których nie brakuje zarzucili jej hipokryzję. Postanowiła sfilmować naszą polską elektrownie w momencie kiedy w Niemczech właśnie została oddana do użytku zupełnia nowa elektrownia!

 

ZOBACZ: Pogoda oszalała! IMGW wydało specjalne oświadczenie!

 

Internauci pisali: „Może by tak pojechała do Niemiec na otwarcie nowej elektrowni węglowej? Kto naszczuł na Polskę panienkę? Może tata się wypowie kto płaci za kręcenie w naszym kraju takich materiałów szkalujących Polskę, a zręcznie omija to, co wyprawiają Niemcy?”, „Dziecko zmanipulowane przez tepych rodziców! W jej oczach widać bezgraniczną pustkę! Nie ma pojęcia o co walczy! Powtarza tylko slogany”

Komentarze