INFLUENCERKA żali się na traktowanie na lotnisku. Internauci NIE mieli dla niej litości!

Jae’lynn Chaney (27 l.) to influencerka z Vancouver. Kobieta określa się jako „podróżniczka plus size”, a swój profil opisała jako „Pomaganie osobom plus size pewnie poznawać świat | Centrum zasobów tłuszczu”.

27-latka nie ujawnia swojej wagi, jednak gołym okiem widać, że jest potężnych kształtów i z pewnością waży około 150 kg.

Jednak ej nadwaga najprawdopodobniej nie jest spowodowana przez chorobę, bo Jae’lynn Chaney ma zespół policystycznych jajników oraz nadciśnienie płucne (rzadką chorobę płuc powodująca duszność, zawroty głowy i ucisk w klatce piersiowej).

Z pewnością więc mogłaby ważyć mniej, lecz influencerka domaga się, by to świat dostosował się do jej wagi.

 

https://www.tiktok.com/@jaebaeofficial

 

Na TikToku pożaliła się, że odmówiono jej skorzystania z wózka inwalidzkiego, bo właśnie takim środkiem transportu chciała dostać się na pokład samolotu. Jednak pracownica lotniska Seattle-Tacoma, gdy tylko zorientowała się, komu ma dać wózek, oddaliła się komentując wagę influencerki.

W efekcie 27-latka była zmuszona przejść „najdłuższym korytarzem samolotowym”. Jae’lynn Chaney twierdzi, że po takim wysiłku prawie zemdlała, a postawę personelu lotniska uznaje za dyskryminację.

 

Tymczasem te stwierdzenia kobiety nie spotkały się ze zrozumieniem internautów. Komentujący nie mieli dla niej litości i pisali:

 

lepiej będzie dla ciebie, jeśli pójdziesz pieszo. Kiedyś brakowało mi energii i chodzenie pod górę było dla mnie trudne. Ale zaczynając od pływania przez 10-15 minut, zacząłem stopniowo zwiększać siłę. Chodzenie staje się łatwiejsze.

 

jesteś masywna, ponieważ nie chcesz schudnąć

 

Madame, jeśli potrzebujesz wózka inwalidzkiego, jesteś znacznie większa niż plus size i jesteś ciężarem dla każdego, kto utknie obok ciebie lub za tobą, jeśli zdarzy się sytuacja awaryjna.

 

Jeśli uważasz, że wchodzenie własnym ciałem po mostku odrzutowym jest trudne, wyobraź sobie, że musisz kogoś Pchać w górę, zwłaszcza gdy jesteś mniejszą kobietą.

 

Mówisz, że to dyskryminacja i nie powinieneś być tak traktowany, ale traktujesz swoje ciało gorzej niż kogokolwiek innego

– pisali.

 

Część osób zauważyło też, że ta sama Jae’lynn Chaney, która „potrzebuje” wózka, by dotrzeć do samolotu, nagrywa filmiki na plaży i tam chodzenie nie sprawia jej tak wielkiego kłopotu.

 

Ministra o busie do Morskiego Oka. W komentarzach drwina i śmiech!

 

 

 

@jaebaeofficial Wasn’t sure when I’d share this, but staying silent isn’t an option anymore. If you’ve faced something similar, you’re not alone. Discrimination is real, and I don’t want anyBODY else to ever experience something like this. I don’t plan on stopping the fight for change in the travel industry and beyond. EveryBODY deserves respect and dignity, regardless of size, ability, or any other factor. Let’s stand together to ensure equality for all. ⁣⁣ •⁣⁣ •⁣⁣ •⁣⁣ #BodyEqualityInTravel #TravelForAll #AccessForAll #PlusSize #PlusSizeTravel #FlyingWhileFat #TravelingWhileFat #FlyingWhilePlusSize #PlusSizeTravelPetition ♬ Sad song by piano and violin(886018) – NOVA

Komentarze