Roksana Węgiel broni Dagmarę Kaźmierską! „Ona ma naprawdę dobre serce” [VIDEO]

Roksana Węgiel należy do osób, które nie odwróciły się od Dagmary Kaźmierskiej po publikacji materiałów mających skompromitować Królową Życia.

W najnowszym wywiadzie 19-letnia Roxie opowiedziała o swojej znajomości z Dagmarą oraz o tym, jak ocenia jej sytuację.

 

https://www.facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat

 

Przypomnijmy, że panie poznały się na planie programu „Taniec z Gwiazdami”, z którego Kaźmierska zrezygnowała pod koniec kwietnia z uwagi na złamane żebro. Roksana natomiast doszła do finału show i zajęła w nim II miejsce.

Niedługo po tym, jak Królowa Życia odeszła z programu, portal Goniec opublikował materiały dotycząca sprawy, za którą Kaźmierska była skazana wiele lat temu. O sprawie wszyscy wiedzieli, jednak serwis podał szokujące szczegóły.

W efekcie Polsat odciął się od celebrytki i zdjął z anteny program z jej udziałem. Choć, jak wynika z wypowiedzi Edwarda Miszczaka, stacja nie wyklucza powrotu Dagmary do stacji. A co na to wszystko Roksana Węgiel?

 

Roksana Węgiel broni Dagmarę Kaźmierską

Już w czasie wspólnych występów dało się zauważyć nić sympatii pomiędzy paniami, bo Dagmara bardzo życzliwie komentowała na instagramie występy Roxie.

Jak widać, także Roksana ma dobre zdanie na temat Królowej Życia, bo w wywiadzie dla Party powiedziała, że nadal są w kontakcie.

 

Ja z Dagmarą mam kontakt. Lubię ją.

– przyznała.

 

Odnosząc się zaś do medialnej nagonki na starszą koleżankę, powiedziała:

 

To jest przykre. Ja jej bardzo współczuję. Ona nigdy tego nie ukrywała. Nie mówię tutaj o szczegółach, bo nikt z nas nie wie, co było prawdą, a co nie było prawdą. Ale kiedy ktoś odsiedział swoją karę, pokutował za swoje winy. Wie, że było jak było, odbył swoją karę, to nie powinno się do tego wracać, ludzie się nawracają.

 

Ja nie mówią tutaj nawet o Dagmarze, ale ludzie się nie z takich wielkich zbrodni potrafią zmienić i budować swoje życie na nowo. Dlatego ja tutaj bardzo, no bardzo jej współczuję tego wszystkiego.

 

Co więcej, Roxie twierdzi, że Dagmara ma dobre serce:

 

Jest mi przykro, bo ja ją poznałam prywatnie. Ona robi bardzo dużo dobrego, pomaga dzieciom. Więc uważam, że ona ma naprawdę dobre serce. I nawet jeśli miała swoją jakąś przeszłość, to ludzie się zmieniają.

 

Cały wywiad poniżej.

 

Rok temu zginął Kacper Tekieli. Jak teraz czuje się Justyna Kowalczyk?

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Qbq5AUbafQ

Komentarze