Fani zalani łzami! Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” pokazała…

Dagmara Kaźmierska to jedna z ulubionych osób w programie emitowanym przez telewizję TTV „Królowe życia”. Lecz teraz fani zalali się łzami. Ich ulubienica pokazała zdjęcie, które łapią za serca!

 

Od czasu kiedy Dagmara Kaźmierska wzięła udział w programie „Królowe życia” zmieniło się jej życie. Od razu zyskała sympatię widzów. Niewątpliwie jest największą gwiazdą tego programu. Jej specyficzne zachowanie, śmiałość, charyzma, kultowe teksty uczyniły z Dagmary także wielką gwiazdę internetu!

 

Już kilka sezonów możemy śledzić życie prywatne Dagmary. Dała się poznać jako bezpardonowa, szczera, radosna gwiazda, którą cieszą małe rzeczy. Gwieździe na co dzień towarzyszą jej syn – Conan oraz dwójka przyjaciół – Edyta „Edzia” oraz Jacuś (przyjaciel, kierowca, ochroniarz).

 

Lecz teraz jej fani i wielbiciele przeżyli szok! Zalali się łzami

kiedy jedna z „Królowych” wstawiła na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie z wizyty u lekarza! Oczywiście były to łzy radości, że ich ulubienica wreszcie wraca do zdrowia! Przypomnijmy, w maju kobieta uległa poważnemu wypadkowi i od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim (przez problemy z chodzeniem). Celebrytka także przeszła od maja wiele operacji i wciąż uczęszcza na rehabilitację.

 

Jak napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Kolejna wizyta w szpitalu MEDICUS -BONUS w Środzie Wielkopolskiej. A to mój WYBAWCA Doktor Stawicki, który uratował mi kopytko. I który ma już dość moich zdjęć. Teraz kolej na prawą nogę i wbijam się w moje szpile z piórami ????od @icequeendesign ????Doktorze Dziękuję Bogu za Pana”

 

 

Co ciekawe Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że już niedługo założy swoje ulubione obcasy z piórkami! Co może oznaczać tylko jedno: królowa powraca do zdrowia!

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE: Zapendowska OSTRO o zespole „Piękni i młodzi”: „Niech oni lepiej zajmą się…”

 

Jak mówią fani: „To najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia. Nie mogłam się doczekać momentu, w którym zobaczymy królową stojącą na własnych nogach!” „Daga! Ty moja królowo! Kuruj się szybko! Niedługo wiosna, musisz być w formie! Kochamy Cię”

 

Źródło: InstagramKomentarze