Intymna działka i antyrakowe kąpiele – mieszkaniec Fromborka ma super ofertę tylko dla Roberta LEWANDOWSKIEGO! Troll, mistrz marketingu czy wierny kibic?

Czy Lewy skorzysta z nietypowej propozycji?

 

W Dzienniku Elbląskim pojawiło się w piątek naprawdę intrygujące ogłoszenie:

 

„Tylko panu Robertowi Lewandowskiemu sprzedam działkę budowlaną o pow. 1,9ha. Możliwość wybudowania willi z basenem i możliwością kąpieli antyrakowej w wodzie krzemowej. Działka jest bardzo intymna, położona wśród sąsiadów, z dala od wścibskich”

Jakiegokolwiek planu nie miał właściciel działki umieszczając takie ogłoszenie, na pewno osiągnął jedno – spory rozgłos. O sprawie rozpisał się szereg serwisów sportowych i nie tylko. I choć Robert Lewandowski zapewne Dziennika Elbląskiego nie czyta, to teraz zapewne dowie się o super propozycji. I kto wie, czy się na nią nie zdecyduje!

 

Lider naszej Reprezentacji słynie bowiem nie tylko ze świetnej gry, ale i głowy do interesów. Zarobione na piłce nożnej pieniądze inwestuje w startupy, nieruchomości i różne spółki. Jest m.in. jednym z trzech właścicieli Nowe Mazury 8 – spółki, która wybuduje restaurację na Jeziorze Niegocin, nieopodal Giżycka. Być może Lewy skusi się więc na działkę położoną „z dala od wścibskich”, a zarazem całkiem blisko swojej inwestycji?

Komentarze