Pokazywała JAK elegancko jeść GOFRA. Coś poszło nie tak! [VIDEO]

Irena Kamińska-Radomska popularność zyskała dzięki programowi „Projekt Lady”, w którym uczyła uczestniczki dobrych manier.

Obecnie ekspertka jest aktywna w social mediach, a niektóre z jej porad budzą spore kontrowersje lub… zwyczajnie śmiech. Niedawno bowiem radziła, by banana jeść widelczykiem.

 

Tym razem Irena Kamińska-Radomska chciała pokazać, jak elegancko zjeść gofra z bitą śmietaną. Coś jednak poszło nie tak!

 

https://www.instagram.com/irenakaminskaradomska/

 

Na początku nagrania ekspertka zapewnia, że nawet tak kłopotliwe danie można zjeść w ładny sposób, bo „elegancja jest w nas”.

Następnie powiedziała, że można poprosić obsługę o przekrojenie gofra po skosie tak, by uzyskać dwa trójkąty a la tosty. I w takiej formie gofr będzie znacznie łatwiejszy do zjedzenia.

Sama zaprezentowała takiego właśnie gofra i zaczęła go jeść. Jednak już po pierwszym kęsie, z zabawną miną pokazała, że i tak ubrudziła się bitą śmietaną!

 

https://www.instagram.com/irenakaminskaradomska/

 

Internauci docenili poczucie humoru pani Ireny, która – jak widać – wcale nie zawsze zachowuje powagę:

 

Widać trochę luzu i radości w tym filmiku 😍 Nareszcie! 🙌 Okazuje się, że bycie „kobietą elegancką” nie przeszkadza w byciu „kobietą szczęśliwą”. Piękne!😍

 

Uwielbiam! ❤️ w każdym pani filmie widać kulturę i klasę. Nawet jeśli coś ma być żartem. 😍

 

Ha,ha,ha. Wystarczy się elegancko ubrać i wszystko będzie wybaczone 😉

– komentowali rozbawieni.

 

Agata Rubik przytyła w USA? „Zaczynacie wyglądać jak rodowite amerykanki”! [FOTO]

 

Nagranie poniżej.

 

Komentarze