Jackowski NIE WYTRZYMAŁ i OSTRZEGŁ Polaków! „Ludzie OŚLEPNĄ!”

Wizjoner Jackowski zdradził, jak wyglądał będzie świat po pandemii. W swej wizji widzi „ślepych ludzi”

Instagram

Przepowiednie Jackowskiego cieszą się dużą popularnością, szczególnie w internecie. Spotkania z uczestnikami online za każdym razem śledzą setki tysięcy osób. W swoich ostatnich wizjach nadmienia on, że czas pandemii potrwa około 3,5 roku. Teraz kiedy już przebyliśmy część tego okresu chętniej mówi o tym jak będzie wyglądał świat kiedy świat pożegna pandemię. Jackowski jest zdania, że obecne dobre rokowania względem covid-19 nie potrwają długo. A to dlatego, że czeka nas jeszcze jedna, ciężka przeprawa, która tym razem będzie bardzo długa i wyniszczająca.

Jackowski podsumowuje swoje wypowiedzi

To, co za mną chodziło cały dzień: patrzę na coś z góry, wokół obiektu nie ma nic, takie miałem wrażenie, że w środku się dzieje. A te superpaństwa mi się kojarzyły jak za szybą. My przejdziemy coś takiego w tym okresie pozostałości do „pełnych 3,5 roku”, że będziemy bardzo podporządkowani społecznie. Będziemy przez to bardzo podporządkowani, uporządkowani, mniej wymagający.

Mówi też jak zmieni się postrzeganie Afryki

Afryka. Dużo ludzi z tych superpaństw będzie chciało wyemigrować do Afryki. To będzie im dawało pewną wolność wyboru, życia. Ale mam wrażenie – kojarzy mi się słowo Sahara, użyźnianie Sahary. Afryka będzie nam się wydawała kontynentem wolności. Ale ja mam to poczucie w całkiem innym sensie (…). Zanim to się stanie, dojdzie do jakiegoś załamania gospodarczego, ekonomicznego na świecie. Wszystko się zrówna, własności, prywatność. Niby je zachowamy, ale na całkiem innych zasadach. Te superpaństwa stworzą się dlatego, by nie doszło do kompletnego galimatiasu, bałaganu. W wielu państwach jednocześnie przejdzie coś bardzo niedobrego. W Europie powstanie krótkotrwały rząd, w którym będzie zasiadała kobieta. Ale nie tylko ona, to będzie pięć osób, w tym kobieta. To będzie pięć osób ważnych politycznie, z pięciu państw. Powzięta zostanie decyzja, która dotknie całą Unię europejską. Na początku będzie jak tymczasowa, ale taka się nie okaże.

Źródło: RadioZetKomentarze