Jan Kanthak wyśmiany za „sklepy mięsne LGBT”. Zobacz nagranie!

Jan Kanthak to młody, bo urodzony w 1991 roku prawnik, polityk związany z Solidarną Polską i poseł na Sejm z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Obecnie Kanthak  pełni funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Sprawiedliwości. Polityko został zaproszony przez Piotra Kraśko do programu „Fakty po Faktach”. Tematem rozmowy były sprawy związane z LGBT.

 

Polityk zapytany został o sprawę odwołania łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego, co miało związek z jego wypowiedzią, w której twierdził, że LGBT jest groźniejsze niż koronawirus:

 

…wirus LGBT, wirus ideologii jest znacznie groźniejszy (…) bo to jest wirus dehumanizacji społeczeństwa.

 

 

Jan Kanthak dosyć dyplomatycznie stwierdził, że:

 

decyzja o dymisji kuratora łódzkiego w kontekście, który wywoływały media, w kontekście jego wypowiedzi, która padła na antenie Telewizji Trwam, budzi wątpliwości polityków Solidarnej Polski. Nie nazwałbym tego krytyką, a prośbą o wyjaśnienia.

 

Jan Kanthak – fot. wikipedia

 

Dalej poseł wyjaśnił, dlaczego LGBT określane jest jako ideologia. Porównał ją do ekologii czy feminizmu – ideologii popieranych przez pewne grupy ludzi.

 

Ideologie tworzą ludzie, ale człowiek nie jest ideologią. To rozróżnienie warto mieć z tyłu głowy. (…)
My mówimy, że to ideologia, nie zgadzamy się z postulatami, które przyjmuje ta ideologia.

 

ZOBACZ TEŻ: „Jak zrobić sobie lewatywę przed se***m anal**m?”. Takich porad udziela organizacja finansowana przez polskie miasto! (18+) 

lesbijki w dzielnicy Castro – https://www.facebook.com/lesbianswhotech/

 

Jan Kanthak opowiedział też, że miał okazję być w Castro District San Francisco czyli dzielnicy zdominowanej przez LGBT. O swoich wrażeniach poseł zaczął opowiadać w odpowiedzi na pytanie o to, z jakimi celami LGBT się nie zgadza. Opowiadał o tym, jak tworzą się swoiste „getta”:

 

Środowiska LGBT mają swoje księgarnie, mają swoje kina, mają swoje sklepy. Ja byłem kiedyś w San Francisco w dzielnicy Cruz [dzielnica Castro – przyp. red.]. I byłem świadkiem tego, jak wygląda taka dzielnica. Sklepy mięsne dla środowisk LGBT, wszystkie różnego rodzaju sklepy czy usługi. To pokazuje, że tworzy się wokół preferencji seksualnych ideologię.

 

https://twitter.com/BartStaszewski/status/1297991915984560128?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1297991915984560128%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fcrowdmedia.pl%2Fjan-kanthak-zdradzil-co-przeraza-go-w-ideologii-lgbt-chodzi-o-sklepy-miesne%2F

 

Na nagraniu wyraźnie widać, że Piotr Kraśko próbuje odpytywać Jana Kanthak jak ucznia w szkole, jednocześnie nie dając mu dokończyć swojej wypowiedzi. Słowa wyciągnięte z kontekstu stały się hitem sieci. Jednak chyba nie tak powinna wyglądać rzeczowa rozmowa do jakiej aspiruje TVN?

POLECAMY: 14-latka sprzedała swoje dziewictwo za 5 tys. złotych. Opowiedziała, jak wyglądało jej „spotkanie” z „nabywcą”! (VIDEO)

 

zdjęcie główne: https://www.facebook.com/lgbtsf.nightlife/

Komentarze